MUCOSOLVAN MAX 75 mg  - 20 szt
  • MUCOSOLVAN MAX 75 mg  - 20 szt

MUCOSOLVAN MAX 75 mg - 20 szt

Ocena 

Mucosolvan ostre i przewlekłe choroby płuc i oskrzeli przebiegające z zaburzeniem wydzielania śluzu

9,00 £
Brutto
Ilość

Opis

MUCOSOLVAN MAX 75 mg  - 20 szt


Mucosolvan wskazania

  • MUCOSOLVAN MAX 75 mg to lek na kaszel w innowacyjnej formie kapsułek o przedłużonym uwalnianiu. Jest przeznaczony dla osób borykających się z kaszlem i cierpiących na przewlekłe choroby płuc.

Mucosolvan wlasciwosci

MUCOSOLVAN MAX 75 mg zawiera maksymalną dawkę substancji czynnej (ambroksolu), która wspomaga oczyszczanie dróg oddechowych z zalegającej wydzieliny: rozrzedza zalegającą wydzielinę i chroni przed jej ponownym zaleganiem.

Mucosolvan stosowanie

Mucosolvan Max 75 mg należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Zalecana dawka to: Dorośli: 1 kapsułka o przedłużonym uwalnianiu raz na dobę, najlepiej rano lub przed południem. Leku nie należy stosować przed snem. Kapsułek nie należy otwierać lub żuć, ale połknąć w całości, popijając odpowiednią ilością płynu. Tzw. „granulki nośnikowe”, które czasami są widoczne w stolcu, uwalniają substancję czynną podczas przejścia przez przewód pokarmowy, a same nie mają znaczenia terapeutycznego. Jeżeli podczas stosowania leku Mucosolvan Max 75 mg w czasie ostrych chorób dróg oddechowych nie dojdzie do złagodzenia objawów, należy zasięgnąć porady lekarza. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 4 - 5 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
14 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MUCOSOLVAN MAX 75 mg  - 20 szt

MUCOSOLVAN MAX 75 mg - 20 szt

Mucosolvan ostre i przewlekłe choroby płuc i oskrzeli przebiegające z zaburzeniem wydzielania śluzu

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku