Hepaslimin - 30 tabl
  • Hepaslimin - 30 tabl

Hepaslimin - 30 tabl

Ocena 

Hepaslimin - korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie wątroby i mase ciala

5,15 £
Brutto
Ilość

Opis

Hepaslimin  - 30 tabl

HEPASLIMIN wskazania:

Suplement diety wspierający utrzymanie zdrowej wątroby i zachowanie prawidłowej masy ciała

HEPASLIMIN właściwości:

Produkt Hepaslimin, to suplement diety, który dzięki składnikom aktywnym działa podwójnie: wspiera pracę wątroby i jednocześnie pomaga zachować smukłą sylwetkę. Składniki produktu: cholina, korzeń cykorii, ziele karczocha, ostrzyż długi, ostrokrzew paragwajski wspierają organizm w utrzymaniu wątroby w dobrej kondycji, wspomagają trawienie, a co za tym idzie wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała.

  • Cholina to składnik, który naturalnie występuje w organizmie. Jest składnikiem fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej komórki. Cholina odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie wątroby.
  • Kolejny składnik produktu Hepaslimin, wyciąg z ziela karczocha wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację organizmu i stymuluje wydzielanie soków trawiennych. Wspomaga utrzymanie zdrowej wątroby i przyczynia się do uzyskania komfortu jelitowego.
  • Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.
  • Ostrzyż długi odpowiada za zapobieganie gromadzenia się tłuszczu.
  • Liście ostrokrzewu paragwajskiego i pochodząca z nich mate wpływają na rozkład lipidów i utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Wątroba, to jeden z najważniejszych organów ludzkiego ciała, posiadający wyjątkową zdolność do odbudowy. Utrzymana w dobrej kondycji magazynuje i w odpowiednich momentach uwalnia żelazo i witaminy, produkuje i wydziela żółć, neutralizuje toksyny oraz przekształca węglowodany w łatwo przyswajalną przez organizm glukozę. Jednak  niewłaściwa dieta, spożywania alkoholu oraz niektórych leków mogą poważnie zaszkodzić wątrobie. Hepaslimin pomoże w ochronie wątroby przed szkodliwymi składnikami diety, a jednocześnie zadba o smukłą sylwetkę i prawidłową masę ciała.

HEPASLIMIN sposób użycia:


Dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Preparat zaleca się spożywać po posiłkach.

Sklad

Dzienna dawka suplementu diety Hepaslimin (6 tabletek) dostarcza: L-asparaginian L-ornityny 600 mg, Cholina 210 mg, Wyciąg z ziela karczocha 150 m z liści ostrokrzewu paragwajskiego 150 mg, Wyciąg z korzenia cykorii 60 mg, Wyciąg z ostryżu długiego 60 mg.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
45 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Hepaslimin - 30 tabl

Hepaslimin - 30 tabl

Hepaslimin - korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie wątroby i mase ciala

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku