NATURSEPT MED Gardło Lizaki  - 6 szt
  • NATURSEPT MED Gardło Lizaki  - 6 szt

NATURSEPT MED Gardło Lizaki - 6 szt

Ocena 

NATURSEPT MED Gardło Lizaki - łagodzą ból, nawilżają gardło

3,98 £
Brutto
Ilość

Opis

NATURSEPT MED Gardło Lizaki  - 6 szt

NATURSEPT MED Gardło WSKAZANIA

Lizaki o smaku wiśniowym Natursept Med Gardło to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w przypadku stanów zapalnych jamy ustnej i gardła oraz podrażnienia gardła, którym towarzyszą ból, pieczenie, uczucie suchości i trudności w przełykaniu. Lizaki łagodzą ból, nawilżają gardło oraz chronią jego błonę śluzową. Produkt adresowany do dzieci powyżej 3. roku życia.


NATURSEPT MED Gardło WLASCIWOSCI

Dzięki swojemu działaniu wyrób medyczny Natursept Med Gardło w postaci lizaków o smaku wiśniowym wykazuje działanie łagodzące objawy zapalenia gardła, takie jak: ból, pieczenie, uczucie suchości i trudności w przełykaniu. Lizaki powlekają błonę śluzową jamy ustnej i gardła ochronnym filmem. Film ten zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (np. takich jak suche lub zimne powietrze), co jednocześnie wspomaga przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej. Co więcej, lizaki Natursept nawilżają i odświeżają błonę śluzową jamy ustnej i gardła.


NATURSEPT MED Gardło STOSOWANIE

Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 lizak nie częściej niż 3 razy dziennie.
Lizaki powinny być stosowane pod nadzorem osoby dorosłej.
W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania preparatu należy zasięgnąć porady lekarza.

Składniki

cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy, aromat, kwas askorbinowy, wyciąg suchy z porostu islandzkiego, ekstrakt gęsty z korzenia prawoslazu, suszony koncentrat aronii, wyciąg z liści szałwii, czerwień buraczanaApteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
6 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

NATURSEPT MED Gardło Lizaki  - 6 szt

NATURSEPT MED Gardło Lizaki - 6 szt

NATURSEPT MED Gardło Lizaki - łagodzą ból, nawilżają gardło

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku