Heviran Comfort Max 400 mg - 30 tabl
  • Heviran Comfort Max 400 mg - 30 tabl

Heviran Comfort Max 400 mg - 30 tabl

Ocena 

HEVIRAN Comfort Max  leczy opryczszke warg i twarzy

14,80 £
Brutto
Ilość

Opis

Heviran Comfort Max 400 mg - 30 tabl

Heviran Comfort Max wskazania

Heviran Comfort MAX jest lekiem przeciwwirusowym, który stosuje się w zapobieganiu nawrotom opryszczki pospolitej u dorosłych z prawidłową odpornością.
Lek Heviran Comfort MAX może być stosowany jedynie u pacjentów, u których w przeszłości rozpoznano zakażenie wirusem opryszczki pospolitej.

Heviran Comfort Max właściwości


Substancją czynną leku Heviran Comfort MAX jest acyklowir, który hamuje namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes.


HEVIRAN Comfort Max dawkowanie

Należy stosować doustnie w dawce 1 tabletka (400 mg) dwa razy na dobę, co 12 godzin.
Bez konsultacji z lekarzem lek można stosować maksymalnie przez okres 1 miesiąca, szczególnie w okresie narażenia na czynniki wywołujące nawroty opryszczki (np. zwiększona ekspozycja na światło słoneczne, stres, gorączka).

Ważne informacje:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Jeśli po upływie 1 miesiąca nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
8 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Heviran Comfort Max 400 mg - 30 tabl

Heviran Comfort Max 400 mg - 30 tabl

HEVIRAN Comfort Max  leczy opryczszke warg i twarzy

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Undofen krioterapia 50 ml

Recenzje: 0

Undofen® Krioterapia to skuteczna i najszybsza (10–14 dni) indywidualna metoda leczenia brodawek (kurzajek) w warunkach domowych, oparta na tej samejmetodzie zamrażania, którą stosują lekarze.

Cena 16,99 £
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku