HASCOVIR LIPOŻEL PRO Żel 50 mg - 3 g
  • HASCOVIR LIPOŻEL PRO Żel 50 mg - 3 g

Hascovir Control MAX, 400 mg - 30 tabl

Ocena 

Hascovir Control MAX leczy opryczszke 

13,75 £
Brutto
Ilość

Opis

Hascovir Control MAX, 400 mg - 30 tabl

Hascovir Control MAX wskazania

Hascovir control MAX to lek do stosowania w celu zapobiegania nawrotom opryszczki pospolitej u dorosłych z prawidłową odpornością.

Lek Hascovir control MAX może być stosowany jedynie u dorosłych pacjentów, u których w przeszłości rozpoznano zakażenie wirusem opryszczki pospolitej.

Hascovir Control MAX działanie


Lek w postaci tabletek, którego substancję czynną stanowi acyklowir hamujący namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes.


Hascovir Control MAX dawkowanie

Lek należy stosować doustnie w dawce 400 mg (1 tabletka) dwa razy na dobę, co 12 godzin. Bez konsultacji z lekarzem lek można stosować maksymalnie przez okres 1 miesiąca , szczególnie w okresie narażenia na czynniki wywołujące nawroty opryszczki (np. zwiększona ekspozycja na światło słoneczne, stres, gorączka).


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
6 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Hascovir Control MAX, 400 mg - 30 tabl

Hascovir Control MAX, 400 mg - 30 tabl

Hascovir Control MAX leczy opryczszke 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku