PREVOMIT - 28 tabl
  • PREVOMIT - 28 tabl

PREVOMIT na mdlosci - 28 tabl

Ocena 

PREVOMIT - pomaga łagodzić dyskomfort w postaci mdłości

8,20 £
Brutto
Ilość

Opis

PREVOMIT - 28 tabl

PREVOMIT wskazania:

Do postępowania dietetycznego w profilaktyce występowania mdłości i nudności, towarzyszących ciąży oraz w celu ich łagodzenia.

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Prevomit to preparat przeciwwymiotny z imbirem dla kobiet w ciąży. Zawiera witaminy B1 i B6, witaminę C, kwas foliowy oraz wyciąg z kłącza imbiru. Witamina B1 i witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, którego rozregulowanie może prowadzić do mdłości. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonów, których wydzielanie w czasie ciąży jest zwiększone. Foliany są niezbędne do prawidłowego podziału komórek, jak również przyczyniają się do prawidłowego rozwoju cewy nerwowej u zarodka. Wyciąg z kłącza imbiru wpływa na prawidłowe funkcjonowanie żołądka i przewodu pokarmowego, pomagając osłabić poranne mdłości w czasie ciąży.

PREVOMIT zalecane spożycie:

1-2 tabletki dziennie

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
4 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PREVOMIT na mdlosci  - 28 tabl

PREVOMIT na mdlosci - 28 tabl

PREVOMIT - pomaga łagodzić dyskomfort w postaci mdłości

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku