Fitocard complex - uklad krazenia 64 szt
  • Fitocard complex - uklad krazenia 64 szt

Fitocard complex - uklad krazenia 64 szt

Ocena 

Fitocard complex - wspomaga  układ krążenia i pracę serca

7,80 £
Brutto
Ilość

Opis

Fitocard complex - 64 szt

Fitocard complex wskazania

  • Fitocard complex to preparat przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc funkcjonowanie układu krążenia i pracę serca. Pomocny w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia tętniczego krwi i prawidłowego poziomu cholesterolu.

Fitocard complex wlasciwosci

Fitocard complex zawiera składniki, które wspomagają kontrolę poziomu cholesteroli i lipidów oraz korzystnie wpływają na utrzymanie właściwego napięcia i przepuszczalności naczyń włosowatych i mikrocyrkulacji.

  • Czosnek: pomaga utrzymać zdrowe serce. Stosowany dla utrzymania dobrej cyrkulacji krwi w mikronaczyniach. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów.
  • Głóg: wspomaga pracę serca, zwiększa dopływ tlenu i poprawia krążenie obwodowe.
  • Jemioła: przyczynia się do utrzymania zdrowych naczyń. Usprawnia mikrokrążenie, zwiększając przepuszczalność i krążenie w naczyniach włosowatych. Poprzez zbilansowaną dietę pomaga kontrolować metabolizm lipidów (cholesterolu i trójglicerydów).


Fitocard complex stosowanie

2 kapsułki dziennie, obficie popijając wodą. Najlepiej przyjmować z posiłkiem.

Ważne informacje:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobit w okresie ciąży i karmienia piersią. Preparat nie jest wskazany dla dzieci. 


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Fitocard complex - uklad krazenia 64 szt

Fitocard complex - uklad krazenia 64 szt

Fitocard complex - wspomaga  układ krążenia i pracę serca

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku