PARAZYT krople na pasożyty 100 ml
  • PARAZYT krople na pasożyty 100 ml

PARAZYT 60 kap

Ocena 

PARAZYT  na pasożyty

13,80 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

PARAZYT 60 kap

PARAZYT  właściwości:

Preparat zawiera wyselekcjonowane i zmikronizowane zioła, które oczyszczają przewód pokarmowy i wzmagają czynności układu trawiennego. Goryczka, tysiącznik i bobrek należą do ziół gorzkich, pobudzających trawienie i ogólnie wzmacniających. Oman, tymianek, paczulka wonna i boldoa aromatyczna (boldo) są roślinami aromatycznymi, aktywującymi procesy detoksykacji oraz zawierającymi fitoncydy o działaniu przeciwdrobnoustrojowym i przeciwpasożytniczym. Tradycyjnie zioła te (wg literatury fachowej) były wykorzystywane przy parazytozach. Oman i tymianek ograniczają powstawanie gazów i amin biogennych w jelicie grubym, hamując dekarboksylację aminokwasów. Boldo i paczulka wzbudzają wydzielanie żółci i pobudzają perystaltykę jelit.

Zastosowanie: wzbogacanie diety w składniki korzystnie wpływające na funkcjonowanie układu pokarmowego i ogólnej przemiany materii. Wspomagająco przy kuracjach odtruwających i oczyszczających.

PARAZYT krople sposób użycia:

4 kapsułki 1 raz dziennie najlepiej rano lub wieczorem.
Produkt zaleca się spożywać na czczo lub po lekkim posiłku.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PARAZYT 60 kap

PARAZYT 60 kap

PARAZYT  na pasożyty

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku