DICOPEG JUNIOR FREE -  zaparcia 100g
  • DICOPEG JUNIOR FREE -  zaparcia 100g

DICOPEG JUNIOR - zaparcia 100g

Ocena 

DICOPEG JUNIOR  jest szczególnie zalecany w przypadku przewlekłych zaparć oraz w przypadku sporadycznych zaburzeń pracy jelit.

12,99 £
Brutto
Ilość

Opis

DICOPEG JUNIOR  100g

DICOPEG JUNIOR  WSKAZANIA

Dicopeg Junior to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci i zalecany do stosowania w przypadku przewlekłych zaparć oraz w przypadku sporadycznych zaburzeń pracy jelit. Zmiękcza stolec ułatwiając wypróżnienie, ale nie powodując skurczów, bólów brzucha ani nagłego parcia. Może być stosowany już od 6. miesiąca życia.

DICOPEG JUNIOR  WLASCIWOSCI

Dicoped Junior w postaci proszku do sporządzenia roztworu doustnego wykazuje osmotyczne działanie przeczyszczające i w naturalny sposób reguluje pracę jelit. Dzięki swoim właściwościom hydrofilowym Dicopeg Junior zmiękcza stolec sprawiając, że wypróżnianie staje się łatwiejsze. Co ważne, wypróżnianiu nie towarzyszy ból brzucha, uczucie nagłego parcia czy skurcze. Wyrób medyczny nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach. Nie wykazuje też działania drażniącego na błonę śluzową i jest wydalany z kałem w niezmienionej formie. Wyjątkową zaletą wyrobu jest to, że jego skuteczność nie zmniejsza się z upływem czasu.

DICOPEG JUNIOR  STOSOWANIE

Zalecane dawkowanie (Dicopeg Junior 100 g) to:
- od 6 miesiąca życia do 2 lat (do 12 kg): 0,8 g produktu na kilogram masy ciała dziennie;
- od 2 do 11 roku życia (od 12 kg do 20 kg): 1 g produktu na kilogram masy ciała dziennie;
- powyżej 11 roku życia (lub > 20 kg): 10-30 g produktu dziennie.
Najodpowiedniejszą dawkę dzienną dla osoby z danej grupy wiekowej ustala się w oparciu o masę ciała dziecka i stopień zaparcia. W tym celu zaleca się skonsultować z lekarzem.
Sposób stosowania (proszek):
Zalecaną dzienną dawkę produktu odmierzamy za pomocą dozownika. Pełny dozownik (2 g) rozpuszczamy w około 25 ml wody i wypijamy sporządzony roztwór.
Dawkę dzienną można zażywać w kilku podaniach.
Produkt rozpuszczony w odpowiedniej objętości wody może być przechowywany w lodówce maksymalnie przez 24 godziny.
Dicopeg Junior powinno się zażywać w długich odstępach czasu od posiłków.

Apteka UK Informacje dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
3 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DICOPEG JUNIOR  -  zaparcia 100g

DICOPEG JUNIOR - zaparcia 100g

DICOPEG JUNIOR  jest szczególnie zalecany w przypadku przewlekłych zaparć oraz w przypadku sporadycznych zaburzeń pracy jelit.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku