Ibesan - zespol jelita drażliwego 60 kaps
  • Ibesan - zespol jelita drażliwego 60 kaps

Ibesan - zespol jelita drażliwego 60 kaps

Ocena 

Ibesan - zespol jelita drażliwego

18,72 £
Brutto
Ilość

Opis

Ibesan - zespol jelita drażliwego 60 kaps

Ibesan wskazania:

Ibesan to wyrób medyczny, który zapewnia szybką ulgę w przypadku bolesnych objawów związanych z zespołem jelita drażliwego, takich jak wzdęcia, bóle brzucha, gazy czy zaparcia. Wykazuje działanie normalizujące perystaltykę i redukujące ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit. Przeznaczony dla młodzieży powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.


Ibesan  właściwości:

Wyrób medyczny Ibesan dzięki swym starannie dobranym składnikom przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym. Działa łagodząco na ból brzucha występujący w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS). Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, przeciwdziałając tym samym niedrożności jelit. Jako składniki aktywne produkt zawiera naturalną glinkę mineralną (krzemian magnezowo-glinowy) oraz simetikon. Nie ulegają one wchłanianiu w jelitach.

Naturalna glinka mineralna wchłania toksyny, bakterie oraz rotawirusy, nie pozwalając im na przyleganie do błony śluzowej jelit. Z kolei simetikon sprawia, że pęcherzyki gazów w żołądku i jelitach łatwiej ulegają łączeniu, co przekłada się na sprawniejszy pasaż gazów w jelitach.Ibesan  stosowanie:

Zalecana dawka dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia to 2 kapsułki 3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie. Kapsułki Ibesan najlepiej przyjmować z jedzeniem lub po posiłku.

Należy je połykać w całości, popijając szklanką wody (ok. 200ml).

Nie należy stosować kapsułek Ibesan dłużej niż 30 dni jako jednorazową terapię. Ich stosowanie można wznowić po 4 dniach przerwy w ich przyjmowaniu.

Ważne informacje:
Kapsułek Ibesan nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Kapsułek nie powinno się żuć ani rozgryzać. Nie należy pozostawiać ich w ustach do rozpuszczenia.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
4 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ibesan - zespol jelita drażliwego 60 kaps

Ibesan - zespol jelita drażliwego 60 kaps

Ibesan - zespol jelita drażliwego

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku