Criorectum Protect, 10 czop
  • Criorectum Protect, 10 czop

Criorectum Protect, 10 czop

Ocena 

Criorectum Protect, w celu miejscowego leczenia hemoroidów, dla kobiet w ciazy i karmiacych

8,60 £
Brutto
Ilość

Opis

Criorectum Protect, 10 czop

Criorectum Protect wskazania

  • Criorectum Protect to specjalistyczny wyrób medyczny w postaci dwufazowych czopków krioterapeutycznych, stworzony w celu miejscowego leczenia hemoroidów o różnym stopniu zaawansowania. Produkt pomocny jest również w przypadku uszkodzeń błony śluzowej odbytnicy, bolesnych pęknięć skóry w okolicach odbytu, szczelin odbytu czy po chirurgicznych zabiegach.

Criorectum Protect wlasciwosci


Dwufazowe czopki Criorectum Protect to wyrób medyczny pomocny w leczeniu hemoroidów, a także łagodzeniu nieprzyjemnych dolegliwości wynikających z istnienia żylaków odbytu. Produkt za sprawą niskiej temperatury przynosi natychmiastową ulgę w nieprzyjemnych dolegliwościach, a także przyspiesza gojenie ran. Czopki działają dwuetapowo: 1 etap - błyskawiczna ulga w nieprzyjemnych dolegliwościach, takich jak: ból, świąd, pieczenie czy kłucie, a także zmniejszenie obrzęku błony śluzowej odbytu, zahamowanie krwawienia i obkurczanie tkanek zmienionych chorobowo; 2 etap - za sprawą polimerowych macierzy czopków tworzą film na śluzówce odbytu, dzięki czemu przyspieszają gojenie ran, uszkodzeń skóry czy śluzówki. Czopki doodbytnicze nie wykazują działania immunologicznego, farmakologicznego czy metabolicznego na organizm człowieka. Co więcej, nie wchłaniają się, dlatego mogą być stosowane przez kobiety w ciąży, karmiacych czy alergików.


Criorectum Protect dawkowanie

Na minimum godzinę przed użyciem, produkt należy włożyć do zamrażalnika, najlepiej w temperaturze od -10 do - 25 stopni Celsjusza. Następnie czopek należy bezzwłocznie zaaplikować do odbytu. Blister Criorectum Protect przed włożeniem do zamrażalnika należy wstrząsnąć, aby upłynnić masę. Czopki powinny znajdować się w pozycji pionowej, ostrym końcem do dołu. Kurację należy stosować przez około 5 dni, a w przypadku utrzymujących się nieprzyjemnych dolegliwości lub nawrotu leczenie można wydłużyć o kolejne 5 dni.

Ważne informacje:
Bezpośrednio po aplikacji może wystąpić nieznaczny dyskomfort, który jest związany z aplikacją zamrożonego czopka. Uczucie mija po kilkunastu sekundach. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Składniki:
woda, polimer VIVAPUR MCG 811P.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
7 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Criorectum Protect, 10 czop

Criorectum Protect, 10 czop

Criorectum Protect, w celu miejscowego leczenia hemoroidów, dla kobiet w ciazy i karmiacych

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku