CRIORECTUM sztyft krioterapeutyczny
  • CRIORECTUM sztyft krioterapeutyczny

CRIORECTUM sztyft krioterapeutyczny

Ocena 

Criorectum , w celu miejscowego leczenia hemoroidów, dla kobiet w ciazy i karmiacych

18,99 £
Brutto
Ilość

Opis

CRIORECTUM sztyft krioterapeutyczny

Criorectum  wskazania

  • Criorectum, to wypróbowany i niezawodny aplikator krioterapeutyczny wielokrotnego użytku, stosowany w leczeniu hemoroidów i szczeliny odbytu oraz po zabiegach chirurgicznych okolic odbytu.

Criorectum  wlasciwosci


Zasada działania Criorectum opiera się na uznanej przez medycynę i stosowanej od wielu lat krioterapii. Kuracja Criorectum jest w 100% naturalna. Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura jest bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań. Bezpośrednia emisja kontrolowanego zimna do kanału odbytu i na jego okolice powoduje ustąpienie dolegliwości, takich jak: pieczenie, obrzęk, krwawienie i ból. Anatomiczny ksztat oraz niska temperatura wyjątkowo skutecznie wpływaja na ustąpienie dolegliwości, występujących przy szczelinie odbytu. Szczeina odbytu, to druga (po hemoroidach) choroba odbytu, pod względem częstotliwości występowania.

Aplikacja sztyftu Criorectum nie wymaga pomocy drugiej osoby i jest bezbolesna. Sztyft krioterapeutyczny należy aplikować minimum dwa razy dziennie, przez okres 14-21 dni. Pojedyncza aplikacja powinna trwać 8-10 min. Stosowanie Criorectum zgodnie z zaleceniami, powoduje ustąpienie wszelkich objawów chorobowych. Cykliczność aplikacji, gwarantuje pozytywne efekty kuracji Criorectum.

Sztyft krioterapeutyczny Criorectum nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych i interakcji z lekami. Nie istnieją przeciwwskazania do jego stosowania.

Opakowanie zawiera: Criorectum - sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku wraz z lubrykantem, ułatwiającym aplikację sztyftu.


Criorectum  dawkowanie

Sztyft należy przechowywać w zamrażalniku lodówki lub w zamrażarce wolnostojącej, w pozycji pionowej grzybkiem do góry. Minimalny czas schładzania wynosi 2 godz.
Przed każdą aplikacją sztyft należy posmarować lubrykantem, ułatwiającym wprowadzenie aplikatora do odbytu.
Sztyft aplikować doodbytniczo, leżąc na boku. Głębokość aplikacji wyznacza ogranicznik. Czas aplikacji powinien wynosić 8-10min.
Po określonym czasie sztyft wyciągnąć, umyć pod bieżącą, ciepłą wodą z mydłem, osuszyć, przetrzeć środkiem dezynfekującym i ponownie umieścić w zamrażalniku.

Uwaga! Ze względów higienicznych, należy przechowywać sztyft w załączonym pojemniku.

Sztyft krioterapeutyczny Criorectum należy aplikować minimum dwa razy dziennie, przez okres 14-21 dni. Po ustąpieniu wszelkich objawów chorobowych, zaleca się stosowanie sztyftu profilaktycznie, jeden raz w tygodniu.

Uwaga! Ze względu na fakt, iż hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach stosowania Criorectum nie nastąpi żadna poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza.

Criorectum zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy, od momentu pierwszego zamrożenia. Po tym czasie, zaleca się wymianę sztyftu na nowy.

Criorectum jest wyrobem medycznym posiadającym certyfikat WE oraz zgłoszonym do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych.

CRIORECTUM powinno znajdować się w lodówce przynajmniej 2 godziny przed aplikacją.

Sztyft CRIORECTUM w ogóle nie używany, może być przechowywany max. 2 lata (w apteczce domowej). Wielokrotne, cykliczne procesy zamrażania i rozmrażania, powodują utratę zdolności utrzymywania zimna przez CRIORECTUM. Zaleca się w związku z tym wymianę sztyftu co 6 miesięcy (licząc od daty pierwszego zamrożenia).


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
6 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

CRIORECTUM sztyft krioterapeutyczny

CRIORECTUM sztyft krioterapeutyczny

Criorectum , w celu miejscowego leczenia hemoroidów, dla kobiet w ciazy i karmiacych

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku