• Out-of-Stock
Multisanostol 300 ml
  • Multisanostol 300 ml

ASPOT - potas i magnez, tabletki, 60 sztuk

Ocena 

ASPOT - potas i magnez

4,50 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

ASPOT - potas i magnez, tabletki, 60 sztuk

ASPOT WSKAZANIA

Aspot jest suplementem diety przeznaczonym dla osób dorosłych. Jego stosowanie wskazane jest celem uzupełnienia zapotrzebowania organizmu w potas i magnez. Doskonały przy występowaniu skurczów mięśni, dla wspomagania pracy mięśni, w tym pracy mięśnia sercowego oraz w stanach zmęczenia i znużenia.

ASPOT WLASCIWOSCI

Suplement diety Aspot zawiera opatentowaną Formułę LenCover®, która zmniejsza ryzyko wystąpienia miejscowego działania drażniącego chlorku potasu. Potas wykazuje działanie wspomagające prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu nerwowego. Pomaga także w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Z kolei magnez zapewnia wsparcie dla prawidłowego działania mięśni, układu nerwowego oraz sprzyja utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Przyczynia się on również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Jest tez ważny dla utrzymania zdrowych kości i zębów. Aspot doskonale sprawdza się w skurczach mięśni, w stanach zwiększonego wysiłku fizycznego np. u osób ciężko pracujących fizycznie oraz u  sportowców uprawiających intensywny trening - w przypadku wystąpienia skurczów mięśni. Idealny także w stanach zmęczenia i znużenia w celu uzupełnienia zapotrzebowania organizmu w magnez.

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 2 tabletek dziennie. Należy przyjmować 1 tabletkę 2 razy dziennie po posiłku.
Nie należy przekraczac zalecanej dziennej porcji do spożycia.

ASPOT PRZECIWWSKAZANIA

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Skład
2 tabletki zawierają:
Chlorek potasu - 315mg,
Węglan magnezu - 75mg,
Len mielony odtłuszczony - 20mg.


Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ASPOT - potas i magnez, tabletki, 60 sztuk

ASPOT - potas i magnez, tabletki, 60 sztuk

ASPOT - potas i magnez

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku