NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks, 45 tab
  • NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks, 45 tab

NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks, 45 tab

Ocena 

NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks

18,75 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks, 45 tab

NEOBIANACID wskazania:

NeoBianacid to wyrób medyczny opracowany do rozwiązywania problemów związanych z nadkwaśnością żołądka, takich jak pieczenie, ból, refluks żołądkowo‑przełykowy i zapalenie żołądka. Wskazany jest w leczeniu objawów związanych z dyspepsją (trudności w trawieniu), takich jak pieczenie, uczucie ciężkości i bębnica. Neo Bianacid może być używany profilaktycznie w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych / przeciwbólowych, okresy stresu psycho-fizycznego, przesilenia sezonowe, niewłaściwe odżywianie i styl życia).

NeoBianacid to wyrób medyczny pomocny w

  • problemach zawiązanych z nadkwaśnością żołądka, takich jak pieczenie, ból, refluks żołądkowo‑przełykowy i zapalenie żołądka (zapalenie ściany żołądka). 
  • w leczeniu objawów związanych z trudnościami w trawieniu takimi jak pieczenie, uczucie ciężkości i bębnica.
  • do stosowania profilaktycznego w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych/przeciwbólowych, okresy stresu psychofizycznego, okresy przesilenia, niewłaściwe odżywianie i styl życia).

NeoBianacid ze względu na mechanizm działania może być stosowany zarówno w połączeniu z inhibitorami pompy protonowej i antagonistami receptora H2, jak i w okresach przerwy w leczeniu, zgodnie ze wskazaniami lekarza.


NEOBIANACID właściwości:

NeoBianacid  jest produktem na bazie roślinnych i mineralnych kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne i  łagodzące na błonę śluzową żołądkowo-przełykową, użyteczne do szybkiego łagodzenia pieczenia, bólu, uczucia nadkwaśności, czyli objawów typowych dla podrażnienia i dla zapalenia błony śluzowej. 
Neo Bianacid tworzy na błonie śluzowej warstwę o efekcie bariery, chroniącej błonę przed kontaktem z sokami żołądkowymi i substancjami podrażniającymi. NeoBianacid  zawiera Poliprotect, kompleks molekularny, owoc badań Aboca, o właściwościach mukoadhezyjnych. Poliprotect działa dzięki synergii między składnikiem polisacharydowym (ciężar molekularny > 20.000 Dalton), i składnikiem mineralnym (Limestone i Nahcolite). Działanie Poliprotect uzupełniają właściwości antyoksydacyjne składnika flawonoidowego, który łagodzi podrażnienie spowodowane wolnymi rodnikami.

NEOBIANACID sposób użycia:

Zażywać jedną tabletkę w razie potrzeby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.
W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, zaleca się zażywanie jednej tabletki po głównych posiłkach i jednej wieczorem, przed pójściem spać.
Produkt może być zażywany również przez dzieci, począwszy od 6 roku życia, stosując takie same dawkowanie jak u dorosłych. Produkt może być zażywany również przez długi czas. Zaleca się zużycie produktu w ciągu 6 miesięcy od otwarcia butelki. Po zażyciu zamknąć dokładnie butelkę.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
2 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks, 45 tab

NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks, 45 tab

NEOBIANACID Nadkwaśność i refluks

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku