• Out-of-Stock
LACTOVAGINAL - 10 kapsułek dopochwowych
  • LACTOVAGINAL - 10 kapsułek dopochwowych

Lactovaginal - 28 kapsułek dopochwowych

Ocena 

Lactovaginal w stanach zapalnych narządów rodnych.

 

28,99 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

Lactovaginal - 28 kapsułek dopochwowych

Lactovaginal wskazania:

Lactovaginal stosuje się w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy.
Lek zaleca się stosować:
- profilaktycznie
- w stanach zapalnych narządów rodnych; po leczeniu lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi lub przeciwgrzybiczymi
- przy występowaniu upławów

Lactovaginal właściwości:
Na podstawie badań klinicznych wykazano, że zastosowanie leku Lactovaginal po uprzednim leczeniu stanów zapalnych pochwy lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi oraz przeciwgrzybiczymi powoduje zmniejszenie liczby patogenów, przywrócenie naturalnej równowagi mikrobiologicznej w pochwie oraz normalizację wydzieliny z pochwy.

Lactovaginal sposób użycia:
Zazwyczaj stosowana dawka leku Lactovaginal to od 1 do 2 kapsułek na dobę (dopochwowo, jedną rano, a drugą na noc) przez 1 tydzień. W razie potrzeby, leczenie należy powtórzyć. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Skład
W skład leku Lactovaginal® oprócz pałek kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus 573 wchodzą substancje dodatkowe: odtłuszczone mleko w proszku, sacharoza, sodu L-glutaminian (substancje te stanowią nośniki dla zliofilizowanych pałeczek kwasu mlekowego), skrobia ziemniaczana, magnezu stearynian, mannitol (są to substancje wypełniające). W skład kapsułki wchodzi: żelatyna i tytanu dwutlenek.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Lactovaginal - 28 kapsułek dopochwowych

Lactovaginal - 28 kapsułek dopochwowych

Lactovaginal w stanach zapalnych narządów rodnych.

 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku