ASPARGIN - 50 tabletek
  • ASPARGIN - 50 tabletek

ASPARGIN - 75 tabletek

Ocena 

ASPARGIN w niemiarowościach i nadpobudliwości serca, chorobie wieńcowej, rekonwalescencji pozawałowe

4,90 £
Brutto
Ilość

Opis

ASPARGIN - 75 tabletek

ASPARGIN wskazania:

W niemiarowościach i nadpobudliwości serca, chorobie wieńcowej, rekonwalescencji pozawałowej, przeciwdziała ubocznym skutkom długotrwałego stosowania glikozydów nasercowych i leków moczopędnych.

ASPARGIN właściwości: 
Kwas asparaginowy jest aminokwasem dostarczającym komórkom energii i biorącym pośrednio udział w metabolizmie tkanki nerwowej. Jego sól potasowa wpływa pobudzająco na czynność mózgu, usprawnia pamięć i ułatwia koncentrację uwagi. Magnez łagodzi stany niepokoju i pobudzenia, znosi bezsenność, podtrzymuje ogólną aktywność.

ASPARGIN sposób użycia: 
Leczniczo wg wskazań lekarza; jeżeli lekarz nie zapisze inaczej, stosuje się: dorośli 2-6 tabletek dziennie w dwóch dawkach podzielonych po rannym i wieczornym posiłku. Leczenie kontynuuje się co najmniej przez 2 tygodnie.

ASPARGIN przeciwskazania: 
Nie stosować przy niewydolności nerek, nie podawać jednocześnie z antybiotykami, preparatami żelaza, dużymi dawkami wapnia (wskazana jest 3-godzinna przerwa miedzy podaniem obu leków), może spowodować zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo-komorowego mięśnia sercowego.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
19 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ASPARGIN - 75 tabletek

ASPARGIN - 75 tabletek

ASPARGIN w niemiarowościach i nadpobudliwości serca, chorobie wieńcowej, rekonwalescencji pozawałowe

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku