Bust-Up Duo, 60 kap
  • Bust-Up Duo, 60 kap

Bust-Up Duo, 90 kap

Ocena 

Bust-Up Duo - Pełny, jędrny biust

34,50 £
Brutto
Ilość

Opis

Bust-Up Duo, 90 kap

Bust-Up Duo wskazania

Piękno biustu zależy od jego twardości, wielkości i jędrności. Dla utrzymania tych właściwości należy piersiom dostarczać substancji odżywczych oraz zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Utrata jędrności i objętości piersi często związana jest z nieustannym wahaniem się wagi po okresie ciąży i karmienia lub też zmianami hormonalnymi. Z uwagi na to, że jędrność piersi zależy od tkanki wiążącej, bardzo ważną kwestią jest ich pielęgnacja wewnętrzna i zewnętrzna poprzez zastosowanie produktów o specyficznych zdolnościach pobudzania czynności napinających oraz zwiększających objętość piersi. Preparat spełnia te oczekiwania i polecany jest zwłaszcza dla kobiet po okresie karmienia, gdyż wówczas obserwuje się najlepsze rezultaty.

Bust-Up Duo właściwości:

Dzięki specjalnie dobranym składnikom oraz obecności w preparacie ekstraktu z czerwonej koniczyny/Trifolium pratense/, kuracja powiększająca i ujędrniająca biust powoduje również inne korzyści dla naszego organizmu. Oprócz efektu powiększania i ujędrniania piersi, nastęuje wygładzenie skóry oraz znaczący wzrost włosów i paznokci Preparat nie wykazuje interakcji z lekami. Kuracja preparatem nie jest tucząca. W trakcie kuracji można stosować środki antykoncepcyjne. Preparat nie zawiera środków konserwujących.

Preparat przeznaczony jest dla kobiet powyżej 18 roku życia, które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust. Polecany jest również dla kobiet w okresie menopauzy, braku równowagi hormonalnej, po karmieniu piersią, gdyż wówczas często doskwiera uczucie tzw. „pustych piersi”, oraz dla kobiet, które nie mają pełnego biustu z innych przyczyn.

Przeciwwskazania:

Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach ciężarnych nie należy stosować preparatu Bust Up w okresie ciąży i karmienia.

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników.

Nie należy stosować preparatu w przypadkach problemów zdrowotnych piersi.

Preparatu nie powinny stosować kobiety poniżej 18 roku życia.

Nie zaleca się stosowania preparatu z napojami zawierającymi alkohol.


Bust-Up Duo stosowanie

  • Kobiety: 2 razy dziennie po 2 tabletki (rano i wieczorem), popijając 1/2 szklanki wody.
  • Tabletki należy zażyć przed ewentualnie w trakcie jedzenia.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania dotyczące działań produktu oraz dozowania.

Szczegóły produktu
0
10 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Bust-Up Duo, 90 kap

Bust-Up Duo, 90 kap

Bust-Up Duo - Pełny, jędrny biust

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku