SUDAFED XYLOSPRAY HA Dla dzieci aerozol do nosa, 10 ml

Ocena 

SUDAFED XYLOSPRAY HA Dla dzieci aerozol do nosa 2+

8,50 £
Brutto
Ilość

Opis

SUDAFED XYLOSPRAY HA Dla dzieci aerozol do nosa, 10 ml

SUDAFED XYLOSPRAY DLA DZIECI WSKAZANIA

Sudafed XyloSpray HA dla dzieci to lek, którego substancją czynną jest ksylometazolina. Pomaga odetkać nos i ułatwiać oddychanie

Sudafed Xylospray HA dla dzieci 0,05% to lek wskazany do stosowania w krótkotrwałym leczeniu przekrwienia błony śluzowej nosa z wodnistą wydzieliną z nosa, występującego w przebiegu przeziębienia lub zapalenia zatok. Dla dzieci od 2 do 12 lat.

SUDAFED XYLOSPRAY DLA DZIECI WLASCIWOSCI

Sudafed XyloSpray HA dla dzieci delikatnie odblokowuje nosek dziecka. Lek Sudafed XyloSpray HA dla dzieci zawiera ksylometazolinę, która pomaga obkurczać naczynia krwionośne wewnątrz jamy nosowej, zmniejszając przez to obrzęk błony śluzowej nosa i ułatwiając oddychanie. Sudafed XyloSpray HA dla dzieci zawiera także kwas hialuronowy (w postaci soli sodowej), który chroni i nawilża błonę śluzową nosa.

  • Rozpyla delikatną mgiełkę i nie powoduje dyskomfortu u dziecka podczas aplikacji.
  • Nie zawiera konserwantów, dzięki czemu nie podrażnia błony śluzowej nosa.

SUDAFED XYLOSPRAY DLA DZIECI DAWKOWANIE

Dzieci w wieku od 2 do 12 lat: Jeśli lekarz lub farmaceuta nie zaleci inaczej, należy stosować jedną dawkę leku Sudafed XyloSpray HA dla dzieci do każdego otworu nosowego, do 3 razy na dobę, nie dłużej niż przez 5-7 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.


Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
9 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

SUDAFED XYLOSPRAY HA Dla dzieci aerozol do nosa, 10 ml

SUDAFED XYLOSPRAY HA Dla dzieci aerozol do nosa, 10 ml

SUDAFED XYLOSPRAY HA Dla dzieci aerozol do nosa 2+

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Nospa 40 mg x 40 tabl

Recenzje: 0

Nospa w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit.

Cena 9,35 £
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku