• Out-of-Stock

TORMENTIOL Masc - 20 g

Ocena 

TORMENTIOL Masc o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i ściągającym.

6,30 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

TORMENTIOL Masc - 20 g

TORMENTIOL WSKAZANIA

Tormentiol maść przeznaczona jest do stosowania  w przypadku niewielkich uszkodzeń skóry, takich jak: otarcia i zadrapania oraz pomocniczo w zmianach ropnych i stanach zapalnych skóry.

TORMENTIOL WLASCIWOSCI

Maść Tormentiol doskonale sprawdza się jako środek przeciwzapalny, przeciwbakteryjny i ściągający. Stosuje się go w leczeniu trudno gojących się ran, zmian ropnych na skórze, owrzodzeń żylakowatych podudzi oraz zmian zapalnych skóry. Tormentiol działa na skórę wysuszająco oraz przyspiesza ziarninowanie i gojenie się ran.


TORMENTIOL STOSOWANIE

O ile lekarz nie zaleci inaczej cienką warstwę maści Tormentiol należy nanosić na chorobowo zmienione miejsca na skórze przez 7 do 10 dni, kilka razy na dobę. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po przeprowadzonej kuracji, należy skonsultować się z lekarzem.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

TORMENTIOL Masc - 20 g

TORMENTIOL Masc - 20 g

TORMENTIOL Masc o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i ściągającym.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku