Hascovir pro krem 5 g
  • Hascovir pro krem 5 g

Hascovir pro krem 5 g

Ocena 

Hascovir pro krem leczy opryczszke wargowa.

4,50 £
Brutto
Ilość

Opis

Hascovir pro krem 5 g

Hascovir pro wskazania

  • Opryszczka wargowa
  • Zmiany opryszczkowe na twarzy wywołane przez wirusa opryszczki pospolitej (Herpes simpiex).

Hascovir pro działanie
Substancja czynna preparatu - acyklowir jest lekiem przeciwwirusowym. Gromadzi się wybiórczo w tkance zarażonej wirusem opryszczki pospolitej (Herpes simpiex). Tam przekształca się w postać czynną trójfosforan acyklowiru, który wbudowując się do DNA wirusa hamuje tym samym dalszy jego rozwój.


Hascovir pro dawkowanie
Miejscowo do użytku zewnętrznego. Zmiany opryszczkowe i bezpośrednie ich okolice smarować niewielką ilością kremu 5 razy na dobę (co około 4 godziny). Najlepiej rozpocząć leczenie w momencie wystąpienia pierwszych objawów zakażenia (uczucie swędzenia pieczenia lub kłucia, a następnie w tym miejscu powstawanie pęcherzyka wypełnionego płynem surowiczym). Natychmiastowe zastosowanie kremu w okresie nawrotu choroby może całkowicie zapobiec jej rozwojowi. Aby zapobiec przenoszeniu infekcji na inne partie skóry, należy umyć ręce przed i po zastosowaniu kremu. Leczenie powinno trwać 5 dni. jeżeli po tym czasie objawy nie ustępują, leczenie można przedłużyć o kolejne 5 dni. Gdy po 10 dniach objawy chorobowe nie ustępują, należy zgłosić się do lekarza.


Hascovir pro przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Skład
Substancja czynna: 100 g kremu zawiera 5,0 g acyklowiru.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
6 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Hascovir pro krem 5 g

Hascovir pro krem 5 g

Hascovir pro krem leczy opryczszke wargowa.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Krwawnik ziele 50g

Recenzje: 0

Krwawnik  pobudza krążenie krwi, pomaga leczyć choroby  krążenia, takie jak migreny, hemoroidy, owrzodzenia i zapalenia żylaków.

Cena 1,75 £
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku