ColoNormax Extra colon o smaku jabłkowym Activlab - 300 g

Ocena 

ColoNormax Extra Smak jabłkowy - ułatwia perystaltykę jelit.

9,75 £
Brutto
Ilość

Opis

ColoNormax Extra Smak jabłkowy Activlab - 300 g

ColoNormax  Extra wskazania:

ActiveLab Pharma ColoNormax Extra o smaku jabłkowym to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia utrzymania zdrowych jelit, w przypadku zaparć i w trakcie odchudzania.

ColoNormax  Extra właściwości:

ActiveLab Pharma ColoNormax Extra o smaku jabłkowym to suplement diety, który zawiera łupinę nasienną babki jajowatej (Plantago ovata), inulinę z cykorii (Cichorium intybus) oraz bakterie probiotyczne z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis. Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) uzupełnia dietę w naturalny błonnik, który pęczniejąc w przewodzie pokarmowym korzystnie wpływa na perystaltykę jelit, ułatwiając wypróżnianie. Surowiec ten w naturalny sposób oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzających oraz pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Inulina z cykorii (Cichorium intybus) pomaga w kontroli wagi przez co ułatwia odchudzanie, wspomaga zdrowie jelit oraz obniża poziom cukru we krwi.

ColoNormax  Extra stosowanie

Sposób użycia ActiveLab Pharma ColoNormax Extra o smaku jabłkowym: 1 łyżeczkę (5 g) rozpuścić w 1/2 szklanki wody. Popić dodatkową porcją wody lub innego płynu. Stosować 2 razy dziennie. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
18 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ColoNormax Extra colon o smaku jabłkowym Activlab - 300 g

ColoNormax Extra colon o smaku jabłkowym Activlab - 300 g

ColoNormax Extra Smak jabłkowy - ułatwia perystaltykę jelit.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku