• Nowy

REUMO TERAPIA Żel z mentolem - 75 g

Ocena 

REUMO TERAPIA Żel z mentolem 

8,80 £
Brutto
Ilość

Opis

REUMO TERAPIA Żel z mentolem - 75 g

REUMO TERAPIA wskazania

Działanie wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem jest osiągane przez optymalną konsystencję żelu, szczególnie jego wskaźnika lepkości, która determinuje terapeutyczne optymalne przeniesienie sił, momentów obrotowych oraz siły pociągowej i tłocznej. 

Działanie wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem osiągane jest również przez to, że podczas masażu żel nie gęstnieje, nie lepi się i jest doskonałym mediatorem przenoszenia sił podczas masażu.  Wyrób działa terapeutycznie dzięki unikalnym własnościom fizykalnym, również efektywnie przenosi siły występujące podczas masażu, przez co bezpośrednio wpływa na chore miejsce przez unikatowe oddziaływanie fizjoterapeutyczne  na włókna mięśniowe.

Unikalne własności są osiągane przez odpowiedni skład chemiczny warunkujący skuteczne własności fizykalne wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem. Najważniejszym parametrem fizykalnym charakteryzującym właściwość wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem  ze względu na główny przewidziany efekt działania jest  lepkość.

Podstawowe działanie wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem dodatkowo jest wsparta przez działanie substancji zawartych w wyrobie medycznym Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem. 

Główne zamierzone działanie wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem wspomagane jest przez oddziaływanie substancji wchodzących w skład wyrobu medycznego NES PHARMA®  Reumo Terapia żel z mentolem. Główny przewidziany efekt działania wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem nie jest osiągany przez działanie farmakologiczne lub wywieranie wpływu na metabolizm na powierzchni ciała, bowiem żaden komponent wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem nie osiąga stężenia farmakologicznego produktu leczniczego, jak również nie jest to wyrób medyczny którego integralną częścią jest produkt leczniczy.

REUMO TERAPIA wlasciwosci

Wyrób medyczny Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem jest przeznaczony do leczenia, łagodzenia jak również zapobiegania między innymi: bólom występującym w trakcie zmian zwyrodnieniowych, przy neuralgiach różnego pochodzenia, przy zespołach bólowych stawów w trakcie schorzeń zwyrodnieniowych oraz po endoprotezowaniu dużych stawów, przy bólach mięśni z przetrenowania, przy zespołach bólów pourazowych bez złamań, przy reumatycznych zapaleniach stawów oraz przy stanach analogicznie podobnych do wyżej podanych Wyrób medyczny Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem, jest przeznaczony dla szerokiego kręgu użytkowników bez specjalnych ograniczeń również co do długości czasu stosowania wyrobu medycznego Nes Pharma®  Reumo Terapia żel z mentolem.

REUMO TERAPIA dawkowanie

 

Wcierać żel kilka razy dziennie nakładając jednorazowo ok. 2-3 cm żelu na dłoń. Żel wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania się. Korzystnie jest wykonywać zabieg na przemian ruchami kolistymi i posuwistozwrotnymi.

Po ustąpieniu objawów stosować jeszcze przez kilka dni.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

REUMO TERAPIA Żel z mentolem - 75 g

REUMO TERAPIA Żel z mentolem - 75 g

REUMO TERAPIA Żel z mentolem 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku