Smecta x 5 sasz
  • Smecta x 5 sasz

Smecta x 10 sasz

Ocena 

Smecta ostra i przewlekła biegunka

3,30 £
Brutto
Ilość

Opis

Smecta x 10 sasz

Smecta wskazania

  • Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieci
  • Leczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.

Smecta działanie
Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.


Smecta dawkowanie
Dorośli. Doustnie zazwyczaj 3 saszetki dziennie w 2-3 dawkach, zmieszane z 1/2 szklanki wody; w ostrej biegunce na początku leczenia można podwoić dawki. Dzieci doustnie w 2-3 dawkach (po zmieszaniu z 50 ml wody, rosołu, kompotu, itp.): do 12 m.ż. 1 saszetka dziennie; 1-2 r.ż. 1-2 saszetki dziennie, powyżej 2 r.ż. 2-3 saszetki dziennie. W zapaleniu przełyku lek podaje się doustnie po posiłkach, w innych wskazaniach między posiłkami. W przypadku odwodnienia należy uzupełnić niedobór płynów.


Smecta przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Skład
Substancja czynna: 1 saszetka zawiera 3 g smektynu dioktanościennego.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
13 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Smecta x 10 sasz

Smecta x 10 sasz

Smecta ostra i przewlekła biegunka

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku