• Nowy

COLILEN IBS - 12 kaps. W zespole jelita drażliwego

Ocena 

COLILEN IBS -  W zespole jelita drażliwego

2,75 £
Brutto
Ilość

Opis

COLILEN IBS - 60 kaps. W zespole jelita drażliwego

Colilen wskazania:

Colilen IBS przeznaczony jest do stosowania w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, charakteryzującego się bólem, wzdęciem, uczuciem rozpierania i dyskomfortem w okolicy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki).


Colilen  właściwości:

Wyrób medyczny Colilen IBS to innowacyjny produkt polecany do leczenia zespołu jelita nadwrażliwego. Zawiera opatentowany kompleks molekularny ActiMucin, złożony z żywic, polisacharydów i polifenoli. ActiMucin poprzez mechanizm mechaniczno-fizyczny wchodzi w reakcję z powierzchnią błony śluzowej jelit, tworząc cienką warstwę ochronną, dzięki której chroni ją przed kontaktem z substancjami podrażniającymi. Colilen IBS dzięki swojemu mechanizmowi ochronnemu, stopniowo niweluje dolegliwości jelitowe.Colilen  stosowanie:

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek trzy razy dziennie, przed lub między posiłkami. Zażywanie Colilen IBS może być łączone z innymi terapiami objawowymi w przypadku fazy ostrej dolegliwości.
W zależności od nasilenia zaburzeń, zaleca się kontynuowanie leczenia od 2 do 6 tygodni oraz jego powtórzenie w razie ponownego pojawienia się pierwszych objawów.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
4 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

COLILEN IBS - 12 kaps. W zespole jelita drażliwego

COLILEN IBS - 12 kaps. W zespole jelita drażliwego

COLILEN IBS -  W zespole jelita drażliwego

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku