• Out-of-Stock

DICLOMAX 25 mg - 10 tabl

Ocena 

DICLOMAX 25 mg - leczenie ostrego bolu

3,99 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

DICLOMAX 25 mg - 10 tabl

Diclomax wskazania

Diclomax jest stosowany w objawowym leczeniu ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.


Diclomax wlasciwosci

Diclomax należy do grupy leków znanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Wykazuje  działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.


Diclomax dawkowanie

Tak jak na ulotce lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. 

Łagodny i umiarkowany ból: Dorośli: Jedna tabletek powlekana (25 mg) co 4 do 6 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 3 tabletki. tabletki należy przyjmować popijając płynem. Tabletek nie należy przyjmować podczas posiłków lub bezpośrednio po posiłkach. 

Ważne informacje
:
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie wolno stosować leku podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży. W jakiejkolwiek innej fazie ciąży może mieć miejsce jedynie na zalecenie lekarza. 

Przeciwwskazania: wrzody żołądka lub dwunastnicy, krwawienie z przewodu pokarmowego, zaburzenia czynności wątroby, porfiria, choroba serca, choroba nerek, zaburzenia krążenia.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DICLOMAX 25 mg - 10 tabl

DICLOMAX 25 mg - 10 tabl

DICLOMAX 25 mg - leczenie ostrego bolu

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku