• Nowy

Wierzba kora 50 g

Ocena 

Wierzba kora dzialanie przecizapalne, przeciwgoraczkowe

1,99 £
Brutto
Ilość

Opis

Wierzba kora 50 g

Kora wierzby działanie:

Kora wierzby (Salicis cortex) to produkt leczniczy w postaci zioła do zaparzania, stosowany przy stanach chorobowych, którym towarzyszy gorączka lub w przebiegu łagodnych dolegliwości reumatycznych.

Kora wierzby stosowanie:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

  • Produkt leczniczy Kora wierzby stosuje się w postaci odwaru podawanego doustnie, po posiłku.
  • Do przygotowania omierzania leku należy korzystać z kieliszka dołączonego do opakowania. Kiliszek należy napełnić do pełna produktem i usunąć jego nadmiar nożem.
  • Lek można stosować bez konsultacji z lekarzem w przypadku gorączki przez okres do 3 dni lub jeśli nie przekracza ona 39°C, a przy schorzeniach reumatycznych przez tydzień. W przypadku gdy objawy nie ustępują lub nasilają się należy skontaktować się z lekarzem.
  • Przygotowanie odwaru: 1 kieliszek produktu należy zalać 1 filiżanką wody i gotować przez 30 minut. Następnie ostudzić i przecedzić.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
9 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wierzba kora  50 g

Wierzba kora 50 g

Wierzba kora dzialanie przecizapalne, przeciwgoraczkowe

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku