• Nowy

Magne B6 Forte - 100 tabl

Ocena 

MAGNE-B6 forte - uzupelnia niedobory magnezu

13,99 £
Brutto
Ilość

Opis

Magne B6 Forte - 100 tabl

MAGNE-B6 Forte właściwości i zastosowanie

Magne B6 Forte jest lekiem wskazanym do stosowania w celu uzupełniania niedoborów magnezu i/lub witaminy B6 w organizmie. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6. roku życia. 


Magne B6 Forte zawiera w swym składzie jony magnezowe oraz chlorowodorek pirydoksyny. Magnez jest kationem, który jest niezbędny do prawidłowego przebiegu licznych biochemicznych procesów w organizmie. Jego biologiczna rola polega na aktywowaniu wielu enzymów. Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz sprzyja redukcji uczucia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i  w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Ma także dobroczynny wpływ na prawidłowe działanie układu nerwowego i utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Pomaga również utrzymać zdrowe kości i zęby oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Z przewodu pokarmowego wchłania się jedynie częściowo, przy czym stopień jego wchłaniania zależy od jego zawartości w pokarmach. Witamina B6 intensyfikuje wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego o 20-40%, ułatwia jego transport do komórek organizmu i pomaga utrzymać jego wewnątrzkomórkowe zapasy na optymalnym poziomie.

MAGNE-B6 forte sposób użycia: 


Dawkowanie Magne B6 Forte: Dzieci w wieku 6 lat lub powyżej (o masie ciała ok.20kg): 10 do 30 mg/kg m.c. na dobę tzn. 2 - 4 tabl. na dobę. w 2-3 dawkach podzielonych. Dorośli: 3 do 4 tabletek na dobę w 2 -3 dawkach podzielonych. Magne B6 Forte należy przyjmować podczas posiłków, popijając wodą.

MAGNE-B6 forte przeciwwskazania: 


LekMagne B6 Forte przeciwskazany w przypadku uczulenia na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych jego składników. Nie należy go stosować przy ciężkiej niewydolności nerek oraz przy jednoczesnym stosowaniu lewodopów. Magne B6 Forte powino się przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
4 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Magne B6 Forte - 100 tabl

Magne B6 Forte - 100 tabl

MAGNE-B6 forte - uzupelnia niedobory magnezu

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku