• Nowy

MSM SIARKA Myvita 600 mg - 60 kap

Ocena 

MSM  600 mg - wspomaga regenerację wlosow, stawów, mięśni i kości.

13,50 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

 MSM SIARKA Myvita 600 mg - 60 kapsułek

MSM  wskazania:

MyVita Silver MSM to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, który uzupełnia codzienna dietę w organiczny związek siarki - metylosulfonylometan znajdujący się niemal w każdej komórce i będący elementem budulcowym tkanki chrzęstnej. Siarka jest niezwykle istotna w chorobach narządu ruchu, gdyż sprzyja ograniczeniu dolegliwości przy zapaleniu stawów oraz w innych urazach stawów. Co więcej, bierze udział w wytwarzaniu tkanki łącznej (chrząstki, kolagenu) oraz włosów, skóry i paznokci. Preparat może być stosowany przez wegetarian i wegan.


Suplement diety MyVita Silver MSM zawiera organiczny związek siarki - metylosulfonylometan i jest wolny od jakichkolwiek sztucznych dodatków czy wypełniaczy. Składa się zatem wyłącznie z aktywnych składników zamkniętych w roślinnej kapsułce bez barwników. Oprócz wysoko przyswajalnego organicznego związku siarki, preparat został wzbogacony także o leucynę, aminokwas pochodzący z białka. Metylosulfonylometan  - organiczny związek siarki jest niezbędny żywym organizmom, gdyż jest obecny niemal w każdej komórce. Uczestniczy on w szeregu ważnych procesów - w produkcji enzymów, przeciwciał i glutationu; stanowi element budulcowy tkanki chrzęstnej oraz bierze udział w syntezie białek (np. kolagenu i keratyny). Siarka posiada też właściwości neutralizujące wolne rodniki, przeciwzapalne oraz działa wspomagająco na regenerację tkanki chrzęstnej. Metylosulfonylometan można znaleźć w niektórych warzywach, owocach czy też nabiale, jednak jest on niezwykle delikatny i wrażliwy na obróbkę cieplną. Z uwagi na to nie jest łatwo o właściwą jego podaż w diecie. Co więcej, wraz  z wiekiem poziom siarki w organizmie stale się zmniejsza, wskazana jest zatem jej suplementacja. Warto wtedy sięgnąć po suplement diety MyVita Silver MSM

MSM  dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie, popijając ją wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ważne informacje:
Preparat MyVita Silver MSM jest niewskazany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dzieci.
Należy go przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MSM SIARKA Myvita 600 mg - 60 kap

MSM SIARKA Myvita 600 mg - 60 kap

MSM  600 mg - wspomaga regenerację wlosow, stawów, mięśni i kości.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku