Aviomarin 50 mg x 5 tabl
  • Aviomarin 50 mg x 5 tabl

Aviomarin 50 mg x 10 tabl

Ocena 

Aviomarin w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej

9,80 £
Brutto
Ilość

Opis

Aviomarin 50 mg x 10 tabl

Aviomarin wskazania

  • Lek stosuje się w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz w zapobieganiu i leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia (z wyjątkiem wywołanych przez leki stosowane w chemioterapii nowotworów).

Aviomarin działanie
Dimenhydramina (synonim dimenhydrinat) działa przeciwwymiotnie, przeciwuczuleniowo i łagodnie uspokajająco. Początek działania występuje po 20 do 30 minutach. Efekty kliniczne obserwowane są przez 4 do 6 godzin po podaniu leku.


Aviomarin dawkowanie
Lek zwykle stosuje się następująco: Profilaktycznie: przynajmniej na 30 minut przed planowaną podróżą lub zażyciem źle tolerowanego leku: dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia: 1 do 2 tabletek (50 do 100 mg); dzieci 5-14 lat: 1/2 do 1 tabletki (25 do 50 mg) W razie konieczności dawkę można powtórzyć. Nudności i wymioty:
dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia: 1 do 2 tabletek (50 do 100 mg), jeśli potrzeba co 4 do 6 godzin, nie więcej niż 400 mg na dobę. Dzieci 5-14 lat: 1/2 do 1 tabletki (25 do 50 mg), jeśli potrzeba co 6 do 8 godzin, nie więcej niż 150 mg na dobę.


Aviomarin przeciwwskazania
Nadwrażliwość na dimenhydraminę lub inny składnik preparatu; padaczka; ostre wysiękowe i pęcherzowe choroby skóry; I trymestr ciąży; okres karmienia piersią; wiek poniżej 2 roku życia. Preparatu nie należy stosować jednocześnie z lekami działającymi hamująco na ośrodkowy układ nerwowy ani z alkoholem.

Skład
1 tabletka zawiera:
Substancja czynna: dimenhydramina 50 mg.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
13 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Aviomarin 50 mg x 10 tabl

Aviomarin 50 mg x 10 tabl

Aviomarin w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku