• Out-of-Stock
DROSETUX Syrop - 150 ml
  • DROSETUX Syrop - 150 ml

Drosetux Syrop - 150 ml

Ocena 

Drosetux Syrop wspomaganie leczenia suchego i drażniącego kaszlu.

7,25 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

Drosetux Syrop - 150 ml

Drosetux wskazania:

Drosetux jest lekiem o działaniu przeciwkaszlowym.  stosuje sie go wspomagająco w leczeniu suchego i drażniącego kaszlu.

Drosetux działanie:
Syrop Drosetux jest lekiem homeopatycznym o złożonym składzie doskonale działającym przeciwkaszlowo. Nie powoduje objawów ubocznych. Jest bardzo bezpieczny. Można go stosować równolegle z innymi lekami, a także w czasie ciąży i karmienia piersią.

Działanie Drosetux oparte jest na kompleksowym składzie zawierającym składowe w niskich potencjach, pozbawionym alkoholu. Ułatwia odkrztuszanie nadmiaru wydzieliny, zmniejsza obrzęk błon śluzowych. Drosera działa przede wszystkim na suchy, napadowy kaszel podobny do ataków krztuśćca. Belladonna wykazuje działanie przy wysuszeniu błon śluzowych dróg oddechowych a szczególnie krtani i tchawicy, połączonym z odczuciem bólu, chrypką i bezgłosem. Coccus cacti łagodzi napadowy kaszel z uczuciem łaskotania w gardle, z odksztuszaniem lepkiej wydzieliny śluzowej. Corallium rubrum łagodzi podrażnienie wywoływane wysiękiem w obrębie błon śluzowych dróg oddechowych. Cuprum polecane jest w przypadkach nagle występujących i gwałtownych ataków kaszlu z dusznościami, przypominających krztusiec. Solidago stosuje się w przypadku chronicznego kaszlu z trudnościami w odkrztuszaniu wydzieliny.

Drosetux sposób użycia:
stosować doustnie

O ile lekarz nie przepisze inaczej:
Dorośli: 15 ml syropu, 3-5 razy dziennie.
Dzieci powyżej 6 roku życia: 5 ml syropu, 3-5 razy dziennie.
Dzieci poniżej 6 roku życia: wg wskazań lekarza. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej należy podawać 2,5 ml syropu 3 – 5 razy dziennie. Podczas stosowania leku zaleca się wykorzystanie miarki dozującej umieszczonej na zakrętce butelki.
Drosetux przeciwwskazania:
nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania:
15 ml syropu zawiera 12,6 g sacharozy. 5 ml syropu zawiera 4,2 g sacharozy. W związku z zawartością sacharozy, lek nie powinien być przyjmowany przez pacjentów z rzadką wrodzoną nietolerancją fruktozy, upośledzonym wchłanianiem glukozy/galaktozy lub niedoborem sacharazy i izomaltazy. W przypadku utrzymującego się kaszlu, odkrztuszania ropnej plwociny, gorączki lub duszności należy skontaktować się z lekarzem. Dawkowanie leku u dzieci poniżej 6 roku życia ustala lekarz.Działania niepożądane: nieznane.

Skład

  • Substancjami czynnymi leku są: Drosera 3CH 15 ml, Arnica montana 3CH 15 ml, Belladonna 3CH 15 ml, Cina 3CH 15 ml, Coccus cacti 3CH 15 ml, Corallium rubrum 3CH 15 ml, Cuprum gluconicum 3CH 15 ml, Ferrum phosphoricum 3CH 15 ml, Ipeca 3CH 15 ml, Solidago virga aurea 1CH 15 ml w 150 ml syropu.
  • Pozostałe składniki to: benzoesan sodu, kwas cytrynowy jednowodny, woda oczyszczona, roztwór sacharozy.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Drosetux Syrop - 150 ml

Drosetux Syrop - 150 ml

Drosetux Syrop wspomaganie leczenia suchego i drażniącego kaszlu.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku