• Out-of-Stock
Stoperan 2 mg x 8 kaps
  • Stoperan 2 mg x 8 kaps

Stoperan 2 mg x 18 kaps

Ocena 

Stoperan -  leczenie objawowe ostrych biegunek.

6,75 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

Stoperan 2 mg x 18 kaps

Stoperan wskazania: 

Wskazaniem do stosowania Stoperanu jest leczenie objawowe ostrych biegunek. Leczenie objawowe przewlekłych biegunek występujących w chorobach zapalnych jelit oraz w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i zespole jelita drażliwego. Stoperan może być stosowany jednocześnie z lekami działającymi przyczynowo.

Stoperan właściwości: 
Stoperan uspokaja nasiloną perystaltykę jelit i zwiększa wchłanianie wody w jelitach, dzięki czemu umożliwia szybszy powrót do normalnej życiowej aktywności. 

Stoperan można stosować już przy pierwszych nasilonych objawach biegunki, a to pozwala uniknąć kłopotliwych powikłań, o które szczególnie łatwo wśród dzieci oraz osób w podeszłym wieku. Przyspieszony pasaż jelitowy zostaje spowolniony, co w efekcie zmniejsza częstość i liczbę wypróżnień, tym samym oddala ryzyko odwodnienia organizmu i utraty elektrolitów, występujące w przebiegu biegunki.

Stoperan sposób użycia: 
Maksymalna dobowa dawka dla dorosłych w przypadku biegunki ostrej to 8 kapsułek (16 mg), a w przypadku biegunki przewlekłej to 6 kapsułek (12 mg). 

Maksymalna dobowa dawka dla dzieci od 9 do 12 lat w przypadku biegunki ostrej i przewlekłej to 3 kapsułki (6 mg). 

Maksymalna dobowa dawka dla dzieci od 6 do 8 lat w przypadku biegunki ostrej, to 3 kapsułki (6 mg), a w przypadku biegunki przewlekłej to 2 kapsułki (4 mg).

Stoperan przeciwskazania: 
Nie należy stosować Stoperanu jeśli Występuje nadwrażliwość na loperamid lub którykolwiek składnik leku. 

Skład
Jedna kapsułka twarda zawiera 2 mg chlorowodorku loperamidu oraz substancje pomocnicze.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Stoperan 2 mg x 18 kaps

Stoperan 2 mg x 18 kaps

Stoperan -  leczenie objawowe ostrych biegunek.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku