Cerumex MD - 30 ml
  • Cerumex MD - 30 ml

CERUMEX SPRAY Preparat do usuwania woskowiny usznej od 3 mies - 15 ml

Ocena 

Cerumex  - preparat do higieny uszu dla dzieci i dorosłych

8,85 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

CERUMEX SPRAY Preparat do usuwania woskowiny usznej - 15 ml

Cerumex  wskazania:

Cerumex Spray Preparat do usuwania woskowiny usznej to wyrób medyczny przeznaczony do oczyszczania uszu z zalegającej woskowiny u dzieci powyżej 3. miesiąca życia i dorosłych.


Cerumex  właściwości: 
Cerumex Spray Preparat do usuwania woskowiny usznej przeznaczony jest do stosowania w profilaktyce niedosłuchu przewodzeniowego, spowodowanego nadmiernym gromadzeniem się woszczyny w przewodzie słuchowym zewnętrznym, u dorosłych i dzieci. Rozpuszcza woskowinę i oczyszcza uszy, zapobiega zatykaniu uszu woskowiną oraz ułatwia zabieg płukania uszu w gabinecie lekarskim.

Cerumex  sposób użycia:
Sposób użycia Cerumex Spray Preparat do usuwania woskowiny usznej: Butelkę z preparatem Cerumen ogrzać w dłoni do temperatury ciała. Zakropić do każdego ucha maksymalnie 2 dawki 3 razy dziennie aż do rozpuszczenia woskowiny. Największą skuteczność uzyskuje się stosując preparat do uszu przed snem (na noc). Powtarzać zakraplanie 3 razy dziennie przez okres do 5 dni. Resztki woszczyny można wypłukać wodą pod prysznicem przy okazji mycia głowy wodą o temperaturze około 37C. W celu ułatwienia zabiegu płukania ucha najlepiej jest zastosować preparat 30 minut przed zabiegiem.
.

Przeciwwskazania:

Nie stosować preparatu Cerumex przy wyciekach z ucha, podrażnieniu, wysypce w uchu, zawrotach głowy, urazie lub perforacji (dziura) błony bębenkowej, drenażu błony bębenkowej. W przypadku istnienia powyższych stanów przed użyciem preparatu trzeba zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie wolno używać preparatu na woszczek do oczu. Nie używać preparatu dłużej niż 5 dni w sposób ciągły. Jeśli nadmiar woszczku pozostaje nadal w uchu skontaktować się z lekarzem. Jedno opakowanie przeznaczone jest dla jednego użytkownika. Zawartość opakowania zużyć w ciągu 1 miesiąca od pierwszego otwarcia. Zakręcać butelkę, gdy preparat nie jest używany. W przypadku spożycia, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać zamknięte opakowanie w pozycji pionowej, w temperaturze do 30oC. Nie używać po upływie daty przydatności umieszczonej na opakowaniu. Należy zachować instrukcję, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego: Nie zaobserwowano w przypadku postępowania zgodnego z niniejszą instrukcją używania.

Stosowanie wyrobu z innymi lekami: Dotychczas nie stwierdzono interakcji.

Składniki

Aqua, glycerin, sodium bicarbonate, phenoxyethanol.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

CERUMEX SPRAY Preparat do usuwania woskowiny usznej od 3 mies - 15 ml

CERUMEX SPRAY Preparat do usuwania woskowiny usznej od 3 mies - 15 ml

Cerumex  - preparat do higieny uszu dla dzieci i dorosłych

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku