Acidolac - 20 kapsułek
  • Acidolac - 20 kapsułek

Acidolac - 20 kapsułek

Ocena 

Acidolac uzupełnia mikroflorę przewodu pokarmowego w trakcie i po antybiotykoterapii.

8,94 £
Brutto
Ilość

Opis

Acidolac - 20 kapsułek

Acidolac wskazania:

Preparat przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w czasie trwania biegunki infekcyjnej. Stosuje się go również w okresie antybiotykoterapii oraz przez 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyków. Stosować pod nadzorem lekarza.

Acidolac właściwości:
Acidolac, dzięki zawartości probiotyku i prebiotyku: Uzupełnia mikroflorę przewodu pokarmowego w trakcie i po antybiotykoterapii. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy jelit oraz naturalnej odporności organizmu.

Acidolac sposób użycia:
Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli: 1-2 kaps. dziennie. Zawartość kapsułki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Acidolac przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków. Produkt można stosować w podróży ze zmianą stref klimatycznych, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.

Składniki
substancje wypełniające: skrobia, skrobia preżelowana; hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca fruktooligosachady, liofilizat bakterii kwasu mlekowego zawierający Bifidobacterium animalis ssp. lactis BIFOLAC 12, substancja żelująca guma gellan, substancja glazurująca stearynian magnezu, barwnik dwutlenek tytanu.

1 kapsułka (zalecana dzienna porcja) zawiera:

  • Bakterie kwasu mlekowego Bifidobacterium animalis ssp. lactis BIFOLAC 12 - 2 mld (2x109 CFU)

CFU - (colony forming unit) - jednostka tworząca kolonię

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
7 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Acidolac - 20 kapsułek

Acidolac - 20 kapsułek

Acidolac uzupełnia mikroflorę przewodu pokarmowego w trakcie i po antybiotykoterapii.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku