Be Slim Aquaminum - 30 tabletek
  • Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Ocena 

Be Slim Aquaminum pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu

5,99 £
Brutto
Ilość

Opis

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Be Slim Aquaminum wskazania:

Suplement diety Be Slim AQUAMINUM zawiera ekstrakty z ziela pokrzywy, zielonej herbaty, owoców winorośli, mniszka, morszczynu pęcherzykowatego oraz opuncji figowej ułatwiające wydalanie nadmiaru wody z organizmu. 

Be Slim Aquaminum właściwości:
Zjawisko nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie może pojawiać się na skutek różnych zmian fizjologicznych, bądź hormonalnych zachodzących w organizmie, a także w wyniku nieprawidłowej diety, czy braku aktywności fizycznej.

Dodatkowo składniki preparatu korzystnie wpływają na zmniejszenie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Zwiększenie wydalania wody przez nerki wspomaga: wyciąg z pokrzywy, zielonej herbaty i mniszka. Ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów wspierają wyciągi z: winorośli właściwej, zielonej herbaty i mniszka. Kontrolę masy ciała oraz wsparcie odchudzania ułatwia wyciąg z: winorośli, opuncji i morszczynu. Ponadto - wyciąg z winorośli wspomaga organizm w walce z cellulitem. Wyciag z opuncji wspiera metabolizm tłuszczów, prawidłowy poziom glukozy oraz wspomaga kontrolę apetytu. Wyciąg z ziela pokrzywy dodaje witalności i pozwala poczuć więcej energii.

Wyciąg z ziela pokrzywy zwiększa wydalanie wody przez nerki oraz wspiera witalność organizmu i pozwala poczuć więcej energii. 

Wyciąg z liści zielonej herbaty wspomaga ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów, zwiększa wydalanie wody przez nerki. Przyczynia się do osiągnięcia i utrzymania prawidłowej masy ciała poprzez zwiększenie beta-oksydacji kwasów tłuszczowych prowadzące do redukcji tkanki tłuszczowej. Wspiera metabolizm lipidów oraz kontrolę apetytu.

Wyciąg z owoców winorośli właściwej: wspomaga ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów. Wspiera odchudzanie i kontrolę masy ciała oraz ułatwia redukcję cellulitu.

 

Wyciąg z korzenia mniszka zwiększa wydalanie wody przez nerki oraz przyczynia się do ochrony antyoksydacyjnej organizmu.

 

Wyciąg z owoców opuncji figowej wspiera metabolizm tłuszczu i kontrolę wagi. Ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz kontrolę apetytu. 

 

Wyciąg z liści morszczynu pęcherzykowatego zwiększa uczucie sytości po posiłku i ułatwia kontrolę apetytu oraz utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Wspomaga metabolizm energetyczny, a dzięki zawartości jodu wspiera prawidłową czynność tarczycy.

Be Slim Aquaminum sposób użycia:
1 tabletka 1 raz dziennie. Zaleca się zażywać w trakcie posiłku.

Składniki - Zawartośćw 1 tabletce:
Wyciąg z ziela pokrzywy - 150 mg
- w przeliczeniu na suszone ziele pokrzywy - 900 mg
Wyciąg z liści zielonej herbaty -100 mg
- w przeliczeniu na suszoną zieloną herbatę - 500 mg
- zawierający 45% polifenoli - 45 mg
Wyciąg z owoców winorośli właściwej (DER 100:1) - 80 mg
- w przeliczeniu na suszone owoce winorośli - 8000 mg
- zawierający oligoproantycyjanidyny - 75 mg
Wyciąg z korzenia mniszka - 80 mg
- w przeliczeniu na suszony korzeń mniszka - 320 mg
Wyciąg z liści morszczynu pęcherzykowatego - 50 mg
- w przeliczeniu na suszone liście morszczynu - 275 mg
- zawierający: jod - 50 µg
Wciąg z owoców opuncji figowej - 25 mg
- w przeliczeniu na suszone owoce opuncji - 500 mgApteka UK
 Informacje dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Be Slim Aquaminum pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku