D-Vitum aerozol - 6 ml
  • D-Vitum aerozol - 6 ml

D-VITUM Witamina D 1000 j.m. aerozol 1+ - 6 ml

Ocena 

D-Vitum aerozol pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. 

7,60 £
Brutto
Ilość

Opis

D-VITUM Witamina D 1000 j.m. aerozol - 6 ml

D-Vitum aerozol wlasciwosci

D-Vitum Witamina D 1000 j.m. aerozol to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D u dzieci od 1. roku życia i dorosłych.

D-Vitum Witamina D 1000 j.m. aerozol to preparat polecany jest dla dzieci od 1. roku życia i dorosłych w celu uzupełniania diety w witaminę D3. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ponadto pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. W zależności od masy ciała suplementacja witaminą D zalecana jest w miesiącach wrzesień-kwiecień lub przez cały rok, jeśli nie jest zapewniona efektywna synteza skórna witaminy D w miesiącach letnich:

w dawce 600-1000 j.m./dobę w przypadku dzieci od 1. roku życia,

w dawce 800-2000 j.m./dobę w przypadku osób dorosłych.

 

D-Vitum aerozol sposób użycia

Sposób użycia D-Vitum Witamina D 1000 j.m. aerozol: na buteleczkę z preparatem należy zamontować pompkę dozującą dołączoną do opakowania. Pompka pozwala na precyzyjne odmierzenie właściwej do spożycia porcji produktu. Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć pompkę aż do pojawienia się pierwszej dozy. 

Zalecane spożycie: dzieci od 1. roku życia i dorośli - 1 naciśnięcie pompki dozującej jeden raz dziennie bezpośrednio do ust lub do posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu. Chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy zużyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia buteleczki.

Składniki

Składniki D-Vitum Witamina D 1000 j.m. aerozol: olej słonecznikowy rafinowany, olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), cholekalcyferol (witamina D3), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.

Dzienna porcja (1 naciśnięcie pompki dozującej) zawiera: 25 µg (1000 j.m., 500% referencyjnej wartości spożycia) witaminy D3.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Szczegóły produktu
0
3 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

D-VITUM Witamina D 1000 j.m. aerozol 1+ - 6 ml

D-VITUM Witamina D 1000 j.m. aerozol 1+ - 6 ml

D-Vitum aerozol pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku