Elektrolity (Stoperan) smak truskawkowy - 5 saszetek
  • Elektrolity (Stoperan) smak truskawkowy - 5 saszetek

Elektrolity (Stoperan) smak pomaranczowy - 7 saszetek

Ocena 

Uzupełnia elektrolity utracone podczas biegunki.

5,99 £
Brutto
Ilość

Opis

Elektrolity (Stoperan) smak pomaranczowy - 7 saszetek


Elektrolity wskazania:

Specjalna kombinacja elektrolitów i glukozy o zmniejszonej osmolarności jest przeznaczona do postępowania dietetycznego w biegunce, by: 
- uzupełnić straty elektrolitów, 
- zapobiegać odwodnieniu 
- ograniczyć nasilenie biegunki

Elektrolity właściwości:
Elektrolity są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Odpowiadają za transport i wchłanianie wody, funkcjonowanie nerwów i pracę mięśni, w tym mięśnia sercowego. Znajdują się w każdej komórce ciała i w każdym płynie. Tylko odpowiedni poziom elektrolitów w organizmie gwarantuje jego nawodnienie, dlatego picie wody nie zawsze wystarczy. 

Najważniejsze dla człowieka elektrolity to sód, potas i chlorki. Obniżenie ich poziomu skutkuje odwodnieniem, powoduje zmęczenie i gorsze samopoczucie, przyspieszony oddech, bóle i skurcze mięśni czy zaburzenia akcji serca. 

Zapewniają optymalne nawodnienie organizmu zarówno w trakcie, jak i po biegunce. Sposobem na zniwelowanie odwodnienia i szybszy powrót do sił jest przyjmowanie Elektrolitów. Ich skład jest efektem wielu lat poszukiwań, doświadczeń i badań klinicznych. Mają precyzyjnie dobrane proporcje soli mineralnych, a także glukozy, która jest niezbędna w transporcie wody do komórek.

Elektrolity sposób użycia:
1 saszetkę rozpuścić w 200 ml wody.podawać porcjami w ciągu pierwszych 3-4 godzin nawadniania: 
- dzieci do 15 kg masy ciała - 4 saszetki (800 ml przygotowanego płynu) 
- dzieci powyżej 15 kg masy ciała oraz dorośli - 6 saszetek(1200 ml przygotowanego płynu). 
Po tym czasie w celu nawadniania podtrzymującego,płyn przygotowany w/g powyższego przepisu podawać porcjami po 100 ml po każdym wypróżnieniu lub wymiotach.płynu nie należy dosładzać. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w

ciągu dnia.

Składniki
1 saszetka: glukoza 2,70 g, cytrynian sodu 0,58 g, chlorek sodu 0,52 g, chlorek potasu 0,3 g, aromat pomarańczowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
9 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Elektrolity (Stoperan) smak pomaranczowy - 7 saszetek

Elektrolity (Stoperan) smak pomaranczowy - 7 saszetek

Uzupełnia elektrolity utracone podczas biegunki.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku