Sachol żel dentystyczny 10 g
  • Sachol żel dentystyczny 10 g

Sachol żel dentystyczny 10 g

Ocena 

Sachol żel dentystyczny na bolące, opuchnięte dziąsła, nadżerki i owrzodzenia

8,40 £
Brutto
Ilość

Opis

Sachol żel dentystyczny 10 g

Sachol zel wskazania i działanie

  • Sachol - powszechnie stosowany żel stomatologiczny o dwukierunkowym działaniu: przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Stosowany miejscowo na różne schorzenia jamy ustnej, szybko przynosi ulgę. 
  • To doskonały sposób na bolące, opuchnięte dziąsła, nadżerki i owrzodzenia (między innymi powstałe w wyniku noszenia protez i aparatów dentystycznych) oraz  stany zapalne jamy ustnej. Sachol jest wygodny w stosowaniu i ma przyjemny miętowy smak.
  • Preparat jest stosowany w leczeniu: bólu i obrzęku dziąseł, nadżerek, owrzodzeń, stanów zapalnych jamy ustnej.

Sachol zel stosowanie

W chorobach błony śluzowej jamy ustnej: w postaci okładów i delikatnego wcierania niewielkiej ilości żelu 2-3 razy dziennie przez kilka minut. W chorobach przyzębia z zapaleniem i/lub patologicznymi kieszonkami przyzębnymi żel wprowadza się do kieszonek, stosuje w formie okładów lub delikatnego wcierania w zapalnie zmienione dziąsła, zazwyczaj 1-2 razy dziennie.

Sachol zel przeciwwskazania

Uczulenie (nadwrażliwość) na salicylany, cetalkoniowy chlorek lub którykolwiek z pozostałych składników, U dzieci poniżej 3 lat.

Skład:

1g żelu zawiera: 87,1 mg (choliny salicylanu) i 0,1 mg cetalkoniowego chlorku (Cetalkonii chloridum). Substancje pomocnicze o znanym działaniu: metylu parahydroksybenzoesan, propylu  parahydroksybenzoesan.

Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
20 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Sachol żel dentystyczny 10 g

Sachol żel dentystyczny 10 g

Sachol żel dentystyczny na bolące, opuchnięte dziąsła, nadżerki i owrzodzenia

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku