Brodacid płyn na brodawki
  • Brodacid płyn na brodawki

BRODACID płyn na brodawki

Ocena 

BRODACID płyn na brodawki

8,15 £
Brutto
Ilość

Opis

BRODACID płyn na brodawki

BRODACID wskazania:

  • Brodawki zwykłe
  • Brodawki okołopaznokciowe
  • Brodawki stóp
  • Brodawki mozaikowe.

BRODACID działanie:

Mieszanina kwasu salicylowego i mlekowego działa keratolitycznie na komórki naskórka, zarażone wirusem papilloma. Dodatek dimetylosulfotlenku powoduje zwiększone przenikanie składników aktywnych w głąb tkanki. Zastosowanie podłoża w formie lakieru umożliwia bardzo dokładne nałożenie preparatu, wyłącznie w miejsce zmian chorobowych.

BRODACID dawkowanie:

Po odkręceniu nakrętki i wyjęciu aplikatora chwilę odczekać, aż nadmiar płynu spłynie do flakonika, a następnie posmarować wyłącznie powierzchnię brodawki, zwracając uwagę aby płyn nie dostał się na zdrową skórę. Po posmarowaniu chwilę odczekać, aż płyn zaschnie w postaci białej błonki. Smarować dwa razy dziennie rano i wieczorem przez okres 6 do 8 tygodni. Stosować na czystą, suchą skórę. Nie stosować uprzednio żadnych kosmetyków.

BRODACID przeciwwskazania:

Preparatu nie należy stosować do leczenia brodawek płaskich, zmian zlokalizowanych na twarzy, w okolicach oczu i na błonach śluzowych. Nie stosować na znamiona owłosione. Nie stosować na podrażnioną, zainfekowaną lub zmienioną zapalnie skórę. Preparatu nie należy także stosować w przypadku nadwrażliwości na jeden z jego składników, a także w trakcie ciąży i karmienia piersią.

Skład
Substancja czynna: 100g płynu zawiera: kwas salicylowy 10,0g, kwas mlekowy 5,0g, dimetylosulfotlenek 2,0g.


Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
7 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

BRODACID płyn na brodawki

BRODACID płyn na brodawki

BRODACID płyn na brodawki

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku