PARACETAMOL 250 mg - 10 czopków
  • PARACETAMOL 250 mg - 10 czopków

PARACETAMOL 250 mg - 10 czopków

Ocena 

PARACETAMOL 250 mg - bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe.

2,34 £
Brutto
Ilość

Opis

PARACETAMOL 250 mg - 10 czopków

Paracetamol wskazania:

Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe.

Paracetamol właściwości:
Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz.

Sposób użycia:
U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny. 

Dawki jednorazowe:

3 miesiące - 1 rok - 80 mg

2-3 lata - 125 mg

4-6 lat - 125-250 mg

7-8 lat - 250 mg

9-10 lat - 250-500 mg

11-12 lat - 500 mg

Stosowanie u dzieci poniżej drugiego roku życia powinno być zalecone przez lekarza. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenia krótkotrwałego wynosi 4,0 g, a długotrwałego 2,6 g. Dorośli jednorazowo 500 mg. W razie potrzeby powtarzać 3-4 razy na dobę.

Skład
1 czopek zawiera substancję czynną w dawce:
Paracetamol - 250 mg

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
6 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PARACETAMOL 250 mg - 10 czopków

PARACETAMOL 250 mg - 10 czopków

PARACETAMOL 250 mg - bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku