SILCATIL Skarpetki złuszczające 1 sztuka
  • SILCATIL Skarpetki złuszczające 1 sztuka

SILCATIL w Skarpetki złuszczające 1 sztuka

Ocena 

SILCATIL Skarpetki złuszczające redukują wszelkie odciski i zgrubienia. Zmiękczają i nawilżają skórę stóp.

5,85 £
Brutto
Ilość

Opis

SILCATIL Skarpetki złuszczające 1 sztuka

SILCATIL wskazania:

Skutecznie usuwają zrogowaciały naskórek. Redukują wszelkie odciski i zgrubienia. Zmiękczają i nawilżają skórę stóp.

SILCATIL właściwości:

Roślinne kwasy o działaniu keratolitycznym: salicylowy, glikolowy oraz mlekowy zmiękczają skórę, a następnie zmniejszają grubość warstwy rogowej naskórka, skutecznie usuwając wszelkie zrogowacenia, odciski i zgrubienia. Dodatkowo zawarty w płynie mocznik, znany ze swoich właściwości wiązania wody w głębszych warstwach naskórka, doskonale nawilża skórę stóp, pozostawiając ją miękką i jedwabiście gładką.
Skarpetki wypełnione aktywnie działającym płynem, to bezpieczny i niezwykle prosty zabieg pedicure do samodzielnego wykonania w domu.

SILCATIL sposób użycia:

Przyciąć skarpetki wzdłuż perforacji. Na umyte i osuszone stopy nałożyć skarpetki, uważając przy tym aby zawarty w nich płyn nie rozlał się. Dopasować skarpetki do rozmiaru stopy za pomocą dołączonego do nich paska samoprzylepnego. Dla lepszego efektu i komfortu założyć dodatkowe bawełniane skarpety. Skarpetki pozostawić na stopach ok. 120 min. następnie zdjąć, zmyć nadmiar płynu i wytrzeć stopy suchym ręcznikiem.
Produkt przeznaczony jest do jednorazowego użycia. Efekty zabiegu mogą być uzależnione od kondycji skóry stóp i widoczne po ok. 5-10 dniach po zastosowaniu skarpetek. W przypadku potrzeby osiągnięcia silniejszego efektu złuszczania, można zastosować produkt powtórnie po upływie 2 tygodni od pierwszego zastosowania.

Sklad

1 para

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
4 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

SILCATIL w Skarpetki złuszczające 1 sztuka

SILCATIL w Skarpetki złuszczające 1 sztuka

SILCATIL Skarpetki złuszczające redukują wszelkie odciski i zgrubienia. Zmiękczają i nawilżają skórę stóp.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku