Collaflex Osteum - 60 kapsułek
  • Collaflex Osteum - 60 kapsułek

Collaflex Osteum - 60 kapsułek

Ocena 

Colaflex osteo uzupelnia diete w kolagen typu II

18,99 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Collaflex Osteum - 60 kapsułek

Collaflex Osteum wskazania:

Preparat uzupełnia dietę w kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, witaminę C, witaminę D3 i witaminę K2. Preparat polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i zdrowych kości, zwłaszcza osobom starszym i osobom aktywnie uprawiającym sport.

Collaflex Osteum właściwości:
Preparaty z linii Collaflex® zawierają w swoim składzie Collatrin®, który dostarcza składniki występujące w tkance chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Występują one w zhydrolizowanej, niskocząsteczkowej formie charakteryzującej się wysoką wchłanialnością z przewodu pokarmowego. Suplement diety Collaflex® Osteum zawiera ponadto witaminy: C, D3 i K2. Witamina Cpomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości, a ponadto pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina K oraz witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Preparat Collaflex® Osteum zawiera w swoim składzie witaminę K2 - menachinon-7 (MK-7). Jest to istotne, ponieważ właśnie ta forma chemiczna witaminy K bierze udział w metabolizmie kostnym i uczestniczy w procesie wbudowywania wapnia do tkanki  kostnej. Dodatkowo witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Collaflex Osteum zalecane dzienne spożycie:
dorośli - 1 kapsułka dwa razy dziennie. 

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Szczegóły produktu
0
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Collaflex Osteum - 60 kapsułek

Collaflex Osteum - 60 kapsułek

Colaflex osteo uzupelnia diete w kolagen typu II

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku