OLIMP GOLD LECYTYNA - 60 kapsułek
  • OLIMP GOLD LECYTYNA - 60 kapsułek

OLIMP GOLD LECYTYNA 1200 mg- 60 kapsułek

Ocena 

LECYTYNA  GOLD - dobra pamięć i większa zdolność koncentracji.

9,65 £
Brutto
Ilość

Opis

OLIMP GOLD LECYTYNA 1200 mg - 60 kapsułek

OLIMP GOLD LECYTYNA wskazania:

Osoby żyjące na co dzień w dużym pośpiechu i stresie, uczniowie i studenci w okresie wytężonej nauki oraz pracownicy wykonujący intensywną pracę umysłową. Lecytyna to także ważny składnik  diety osób zagrożonych chorobami serca i układu krążenia, w szczególności, gdy zmianom chorobowym towarzyszy wyczuwalny spadek wydolności fizycznej. 

OLIMP GOLD LECYTYNA  właściwości:
Suplement diety w postaci miękkich kapsułek „softgel” zawiera naturalną lecytynę sojową będącą źródłem niezwykle ważnych składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowej pracy serca, układu krążenia i systemu nerwowego. Lecytyna to jedna z najbardziej wszechstronnych substancji żywieniowych oddziałujących na organizm człowieka. Lecytyna (fosfatydylocholina) jest fosfolipidem obecnym w każdej komórce ludzkiego organizmu, głównie jako składnik błon komórkowych.

OLIMP GOLD LECYTYNA  dzienne spożycie: 
1-2 kapsułki raz dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
3 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

OLIMP GOLD LECYTYNA 1200 mg- 60 kapsułek

OLIMP GOLD LECYTYNA 1200 mg- 60 kapsułek

LECYTYNA  GOLD - dobra pamięć i większa zdolność koncentracji.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku