Floractin kolki krople doustne - 5 ml
  • Floractin kolki krople doustne - 5 ml

DELICOL krople 0+ - 15 ml

Ocena 

DELICOL krople - w kolce niemowlęcej, od 1. dnia życia

11,50 £
Brutto
Ilość

Opis

DELICOL krople - 15 ml

DELICOL krople wskazania:

Przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.

DELICOL krople wlasciwosci:

Delicol stanowi żywność specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli i jest przeznaczony do postępowania dietetycznego
w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu u niemowląt.

Niedobór laktazy może skutkować przejściowymi dolegliwościami trawiennymi spowodowanymi nietolerancją laktozy w pożywieniu.
Może to być istotny czynnik u dzieci z kolką. Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne.
Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe.

Cechy kropli Delicol:
• duża aktywność enzymu laktazy naturalnego pochodzenia z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biologicznie aktywne źródło laktazy,
• stabilność w pH kwasu żołądkowego.

DELICOL krople dzienne spożycie i sposób użycia:

 Ilość kropli produktu dodawana do posiłku powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu. Z tego powodu zaleca się, aby początkowo stosować minimalną ilość kropli określoną w tabeli, a w przypadku braku skuteczności stopniowo zwiększać porcję maksymalnie do górnej wartości z podanych przedziałów.

Mleko modyfkowane przygotować zgodnie z zaleceniami producenta. Dodaj krople Delicol zgodnie z tabelą dozowania do mleka o temperaturze właściwej do podania.
Nie przechowywać niespożytego mleka.

Ważne informacje:

W trakcie przygotowywania mleka należy zawsze postępować zgodnie ze sposobem użycia. Nie dodawać kropli Delicol do mleka, które jest bardzo ciepłe albo bardzo zimne. Delicol zawiera enzym laktazę, który ulega zniszczeniu pod wpływem wysokiej temperatury. Zaleca się, by krople dodawać do pokarmu w temperaturze pokojowej. Produkt jest niekompletnym środkiem spożywczym. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Produkt powinien być podawany pod nadzorem lekarza.

Produktu nie należy stosować pozajelitowo. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów u dziecka, należy niezwłocznie
skontaktować się z lekarzem.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Nie narażać na działanie promieni słonecznych i ciepła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy używać po okresie przydatności do spożycia. Po otwarciu opakowania preparat powinien być zużyty w ciągu 3 tygodni.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DELICOL krople 0+ - 15 ml

DELICOL krople 0+ - 15 ml

DELICOL krople - w kolce niemowlęcej, od 1. dnia życia

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku