Boldaloin x 30 tabl
  • Boldaloin x 30 tabl

Boldaloin x 30 tabl

Ocena 

Boldaloin pobudza wydzielanie żółci i soku żołądkowego.

7,50 £
Brutto
Ilość

Opis

Boldaloin x 30 tabl

Boldaloin wskazania

  • Niestrawność (uczucie pełności)
  • Zaburzenia wydzielania żółci i soku żołądkowego
  • Zaparcia
  • Lekkie kurczowe zaburzenia żołądkowo - jelitowe.

Boldaloin działanie

Lek działa przeciwskurczowo, pobudza wydzielanie żółci i soku żołądkowego. Obecne w preparacie antrazwiązki pobudzają perystaltykę jelita grubego i działają łagodnie przeczyszczająco.

Boldaloin dawkowanie

Jako preparat żółciopędny i pobudzający wydzielanie soków żołądkowych – dorosłym doustnie 3 razy dziennie po 1 tabletce, dzieciom powyżej 12 roku życia i osobom w podeszłym wieku od 1 do 2 tabletek dziennie. Jako łagodny środek przeczyszczający do 1 do 3 tabletek jednorazowo, wieczorem. Nie stosować dłużej niż 7 – 10 dni.

Boldaloin przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować przy: nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników; marskości wątroby; niedrożności dróg żółciowych i przewodu pokarmowego; ostrym i przewlekłym zapaleniu żołądka i jelit; czynnej chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy; bólach brzucha z nieznanych przyczyn; niewydolności nerek. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u dzieci do lat 12.

Skład
Substancja czynna: 1 tabletka zawiera: 1 mg boldyny i 4 mg związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę oraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sacharoza, guma arabska, glicerol, talk, magnezu stearynian.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Boldaloin x 30 tabl

Boldaloin x 30 tabl

Boldaloin pobudza wydzielanie żółci i soku żołądkowego.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku