• Out-of-Stock
Emolium emulsja do ciała od 1 dnia zycia 200 ml
  • Emolium emulsja do ciała od 1 dnia zycia 200 ml

Emolium emulsja do ciała od 1 dnia zycia 400 ml

Ocena 

Emolium emulsja do ciała zwalcza przyczyny i skutki suchej skóry.

15,60 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

Emolium emulsja do ciała 400 ml

Emolium emulsja do ciała wskazania i działanie

  • Emolium to linia nowoczesnych emolientów kompleksowo zwalczająca przyczyny i skutki suchej skóry. Preparaty Emolium są przeznaczone do profilaktycznej pielęgnacji skóry suchej oraz jako podstawa lub uzupełnienie leczenia dermatologicznego chorób przebiegających z suchością skóry – atopowego zapalenia skóry, rybiej łuski, łuszczycy, wyprysku i liszaju płaskiego.
  • Preparaty Emolium powstały w ścisłej współpracy z dermatologami i pediatrami. Są hypoalergiczne, nie zawierają barwników ani substancji zapachowych.Jako pierwsze na rynku zapewniają kompleksową terapię skóry suchej, podrażnionej i atopowej, zwalczając przyczyny i skutki suchej skóry oraz przywracając jej naturalną funkcję ochronną. Badania przeprowadzane pod kontrolą dermatologiczną pozwoliły na dobór substancji aktywnych, które są bezpieczne, a jednocześnie działają skutecznie i długotrwale.
  • Preparaty Emolium działają na 4 płaszczyznach: natłuszczają skórę i regenerują płaszcz hydrolipidowy, nawilżają i wiążą wodę w skórze, odżywiają, dostarczając lipidy międzykomórkowe, łagodzą świąd.
  • Emolium przywraca skórze fizjologiczną równowagę, dzięki czemu może skutecznie wspierać leczenie chorób przebiegających z suchością skóry, a także stanowić podstawę profilaktycznej pielęgnacji skóry suchej.
  • Emulsja do ciała Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Jest także polecany do dermatologicznej pielęgnacji profilaktycznej oraz podtrzymującej, w fazach remisji atopowego zapalenia skóry. Dzięki starannie dobranemu i przebadanemu zestawowi substancji aktywnych działa na czterech płaszczyznach, skutecznie likwidując przyczyny i skutki suchości skóry: natłuszcza i nawilża naskórek, ogranicza przeznaskórkową utratę wody, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy oraz zmiękcza i uelastycznia naskórek. Hypoalergiczna formuła Kremu powstała we współpracy z dermatologami. Jest rekomendowana do stosowania u dzieci od 1. dnia życia.
  • Zapewnia wielopłaszczyznowe działanie: nawilża i wiąże wodę w skórze mocznik (3%) współdziałający z hialuronianem sodu (1%) poprawiają stopień długotrwałego nawilżeni skóry, zmiękczają i uelastyczniają naskórek; dostarcza lipidy międzykomórkowe trójglicerydy kwasów tłuszczowych - kaprylowego i kaprynowego (4%) uzupełniają niedobory lipidów w cemencie międzykomórkowym oraz ograniczają transepidermalną utratę wody; natłuszcza skórę i regeneruje płaszcz hydrolipidowy. Masło shea (4%), olej macadamia (3%) i olej parafinowy (5%) uzupełniają niedobory lipidów i odbudowują płaszcz hydrolipidowy, wzmacniając barierę ochronną skóry.
  • Emulsja do ciała Emolium otrzymała pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Emolium emulsja do ciała stosowanie

Nanieść cienką warstwę emulsji na dokładnie oczyszczoną skórę całego ciała. Szczególnie zalecane jest stosowanie preparatu po każdym myciu.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Emolium emulsja do ciała od 1 dnia zycia 400 ml

Emolium emulsja do ciała od 1 dnia zycia 400 ml

Emolium emulsja do ciała zwalcza przyczyny i skutki suchej skóry.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku