Olimp Luteina max-complex x 30 tabl powlekanych
  • Olimp Luteina max-complex x 30 tabl powlekanych

Olimp Luteina max-complex x 30 tabl powlekanych

Ocena 

Olimp Luteina max-complex wsparcie w trosce o Twoje oczy.

10,99 £
Brutto
Ilość

Opis

Olimp Luteina max-complex x 30 tabl

Olimp Luteina max-complex wskazania:

Preparat przeznaczony dla dla osób dorosłych dbających o wzrok. Preparat w szczególności polecany osobom wykonującym pracę w sztucznym świetle, pracę biurową przy komputerze, narażonym na ekspozycję intensywnego światła słonecznego, odczuwającym zmęczenie wzroku, również dla osób w średnim i starszym wieku dbających o utrzymanie wzroku w dobrej kondycji.

Olimp Luteina max-complex własciwości:
Luteina max-complex - suplement diety w postaci tabletek powlekanych zawierający kompozycję naturalnej luteiny i zeaksantyny oraz ekstraktu z owoców borówki czarnej.

Ekstrakt z owoców borówki czarnej zawierający antocyjanidyny korzystnie wpływa na wzrok poprzez właściwości antyoksydacyjne (dzięki czemu neutralizuje efekty działania wolnych rodników powstających w organizmie) oraz w wyniku dobroczynnego wpływu na naczynia krwionośne.

Luteina jest naturalnym karotenoidem, występującym w  oku. Naturalnie największa jej koncentracja znajduje się w plamce żółtej, dodatkowo jest również rozproszona w całej siatkówce i soczewce. Plamka żółta siatkówki dzięki swojej specyficznej budowie umożliwia tzw. centralne widzenie oraz odpowiada za ostrość widzenia.

Olimp Luteina max-complex sposób użycia:
1 tabletka w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu..

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Olimp Luteina max-complex x 30 tabl powlekanych

Olimp Luteina max-complex x 30 tabl powlekanych

Olimp Luteina max-complex wsparcie w trosce o Twoje oczy.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku