NAPROXEN 10% Żel - 100 g
  • NAPROXEN 10% Żel - 100 g

NAPROXEN 10% Żel - 100 g

Ocena 

NAPROXEN 10% Żel - przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i stawów, zwyrodnienie stawów.

6,60 £
Brutto
Ilość

Opis

NAPROXEN 10% Żel - 100 g

Naproxen żel wskazania i działanie

produkt leczniczy stosuje się miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i stawów:

  • w chorobie zwyrodnieniowej stawów,
  • w urazach tkanek miękkich,
  • w urazach stawów i ścięgien.

Naproxen zel właściwości: 
Lek przeznaczony do stosowania na skórę. Substancją czynną leku Naproxen HASCO jest naproksen, który działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lewomentol wywołuje na skórze uczucie chłodu i działa miejscowo znieczulająco, powoduje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i ułatwia przenikanie naproksenu do zmienionych chorobowo tkanek. Wodzian chloralu dzięki właściwościom lekko drażniącym powoduje korzystne, odruchowe rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Naproxen zel sposób użycia:
Lek do stosowania miejscowego na skórę. 
Lek należy nakładać 4 do 5 razy na dobę na bolące miejsce i delikatnie wmasowywać. Na powierzchnię skóry ok. 7 cm na 7 cm stosuje się pasek żelu długości 1 cm. Po naniesieniu żelu na skórę należy dokładnie umyć ręce, o ile leczenie ich nie dotyczy. W razie wystąpienia zaczerwienienia i podrażnienia skóry należy przerwać stosowanie leku do ustąpienia objawów, w razie nie ustąpienia objawów należy zgłosić się do lekarza

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną – naproksen lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych produktu leczniczego, nadwrażliwość na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. na kwas acetylosalicylowy). Trzeci trymestr ciąży. Nie stosować u dzieci do lat 3.

 
Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
16 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

NAPROXEN 10% Żel - 100 g

NAPROXEN 10% Żel - 100 g

NAPROXEN 10% Żel - przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i stawów, zwyrodnienie stawów.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku