Artelac Rebalance krople do oczu - 10 ml
  • Artelac Rebalance krople do oczu - 10 ml

ARTELAC REBALANCE Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe - 10 ml

Ocena 

ARTELAC REBALANCE Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe 

11,04 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

ARTELAC REBALANCE Preparat nawilżający oczy

oraz soczewki kontaktowe - 10 ml

Artelac wskazania

Artelac Rebalance Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe to wyrób medyczny wskazany do stosowania celem łagodzenia uporczywych objawów ze strony oczu wywołanych przez przewlekły niedobór łez. Może być on wywoływany wieloma czynnikami, w tym zapaleniem gruczołu łzowego i zaburzeniami jego funkcjonowania, niedoborami sensorycznymi i niedoborami funkcjonowania powieki i/lub słabą jakością łez.

Artelac działanie: 

Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe Artelac Rebalance stanowi doskonale skomponowany wieloskładnikowy produkt, który zapewnia długotrwałą ulgę i ochronę suchym oczom w przewlekłym zaburzeniu wydzielania łez. Zawiera w swym składzie kluczowe składniki, które naturalnie występują w oku i łzach. Działaja one wspomagająco na uzupełnianie niedoboru łez oraz przywracają równowagę filmu łzowego, tak by spełniał on swoje zadanie i zapewniał żądaną ochronę. Preparat skutecznie łagodzi takie objawy jak: pieczenie, zmęczenie, zaczerwienienie i/lub zapalenie oraz bolesność oczu i uczucie piasku pod powiekami. Artelac Rebalance zawiera hialuronian sodu - skuteczną substancję nawilżającą, która wiąże wodę, składniki odżywcze i uszlachetniające jony (takie jak potas, magnez, sód i wapń). Zapewnia maksymalne nawilżenie oczu i przynosi im ulgę. Krople opracowano z zastosowaniem dwóch polimerów, tak by zwiększyć trwałość przynoszonej przez niego ulgi. Zawiera unikalny składnik konserwujący, który w momencie kontaktu z powierzchnią oka szybko ulega przemianie w wodę i sól, czyli naturalne składniki łez. Artelac Rebalance jest produktem łatwym w użyciu, dobrze tolerowanym i bezpiecznym.

Artelac dawkowanie


Celem leczenia suchego oka stosuje się indywidualny schematy dawkowania podyktowany ciężkością i nasileniem objawów u pacjenta.
Jedną kroplę Artelac Rebalance należy wprowadzać do oka 3 do 5 razy na dobę.
Sposób użycia:
Przed każdym użyciem z góry buteleczki zdejmij nasadkę ochronną. Końcówki zakraplacza nie dotykaj palcami.
1. Nieznacznie odchyl głowę do tyłu i palcem wolnej ręki lekko odciągnij w dół dolną powiekę, trzymając buteleczkę pionowo nad okiem z końcówką zakraplacza skierowaną w dół. Następnie delikatnie ściśnij buteleczkę, aby wprowadzić jedną kroplę.Unikaj zetknięcia się końcówki zakraplacza z okiem lub palcami, aby zapobiegać ewentualnemu zanieczyszczeniu roztworu.
2. Po każdym użyciu z powrotem zamocuj na buteleczce nasadkę ochronną.

Ważne informacje:
W rzadkich przypadkach Artelac Rebalance może powodować reakcje nadwrażliwości, takie jak miejscowe reakcje alergiczne. W takich przypadkach stosowanie należy przerwać.
Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować, jeśli buteleczka jest uszkodzona.

Skład
hialuronian sodu 0,15%, glikol polietylenowy 8000 0,5%, chlorek potasu, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek sodu, witamina BI2, kwas borowy oraz jałowa woda
Składnik Oxyd używany jest jako łagodny środek konserwujący, który na powierzchni oka ulega szybkiej przemianie w wodę i sól.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ARTELAC REBALANCE Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe - 10 ml

ARTELAC REBALANCE Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe - 10 ml

ARTELAC REBALANCE Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku