• Out-of-Stock
Biotebal 5 mg x 60 tabl
  • Biotebal 5 mg x 60 tabl

Biotebal Max 10 mg - 60 tabl

Ocena 

Biotebal Max w niedoborze biotyny.

22,90 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

Biotebal Max 10 mg - 60 tabl

Biotebal Max wskazania

Biotebal Max 10 mg to lek wskazany do stosowania w leczeniu niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust i uszu, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn.

Biotebal Maxwlasciwosci


Lek Biotebal Max należy do grupy preparatów witaminowych. Wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B. Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci.


Biotebal stosowanie
Dorośli: 5 mg do 10 mg na dobę.
Zwykle zalecana dawka wynosi 5 mg (dostępna na rynku) na dobę lub w przypadkach nasilonych objawów 10 mg na dobę. Czas leczenia zależy od stanu pacjenta i przebiegu choroby.
Obserwuje się ustępowanie objawów po około 4 tygodniach stosowania.

Dzieci i młodzież: U dzieci i młodzieży lek można stosować wyłącznie po zaleceniu przez lekarza. Lekarz ustali optymalne dawkowanie i czas stosowania.

Składniki:
Każda tabletka zawiera 10 mg biotyny.
Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Biotebal Max 10 mg - 60 tabl

Biotebal Max 10 mg - 60 tabl

Biotebal Max w niedoborze biotyny.

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku