• Obniżka
  • Out-of-Stock
Vivomixx® krople - 10 ml (2 x 5 ml)
  • Vivomixx® krople - 10 ml (2 x 5 ml)

Vivomixx® krople - 10 ml (2 x 5 ml) brak opakowania zewnetrznego waznosc 31.05.2024

Ocena 

Vivomixx® krople -  jest mieszanką specjalnie wyselekcjonowanych szczepów dobroczynnych bakterii, które pomagają utrzymać równowagę flory jelitowej.

20,50 £
14,35 £ Zniżka 30%
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

Vivomixx® krople - 10 ml (2 x 5 ml)

Vivomixx® krople wskazania:

Produkt niekompletny pod względem odżywczym, przeznaczony do uzupełnienia diety noworodków, niemowląt i małych dzieci w 8 różnych szczepów liofilizowanych, żywych kultur bakterii, w okresie niedostatecznej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Vivomixx® Krople doustne służy do postępowania dietetycznego:
- w stanach zapalnych jelit,
- w schorzeniach czynnościowych jelit (np. w kolce jelitowej niemowląt),
- w polekowych zaburzeniach flory jelitowej, np. po antybiotykoterapii,
- we wspieraniu odporności

Vivomixx® krople sposób użycia: 


10-20 kropli zawiesiny (zawiera 5-10 miliardów bakterii (5x109 jtk.)).

Wstrząsnąć przed użyciem. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.
Przed pierwszym użyciem należy przekręcić nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara do całkowitego pęknięcia uszczelki pod nakrętką oraz otwarcia dna pojemniczka umieszczonego w nakrętce w celu uwolnienia zawartości do butelki. Wstrząsnąć aż do uzyskania jednolitej zawiesiny. Usunąć pierwotną nakrętkę i zastąpić ją kroplomierzem dołączonym do opakowania. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli. Po zastosowaniu produkt należy szczelnie zamknąć.

Składniki:
Trójglicerydy krótko- i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (olej palmowy - MCT), liofilizowane żywe kultury bakterii 4% (wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcus thermophilus  DSM24731®, Bifidobacterium longum DSM24736®, Bifidobacterium breve DSM24732®, Bifidobacterium infantis DSM24737®, Lactobacillus acidophilus DSM24735®, Lactobacillus plantarum DSM24730®, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillus delbruecki ssp. bulgaricus DSM24734®.

Wartość odżywcza 100g produktu 10 kropli
Liofilizowane żywe kultury bakterii 1400 mld (1,4x1012 jtk.) 5 mld (5x109 jtk.)

Ważna informacja:
Produkt zalecany do stosowania od pierwszych dni życia u noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt i małych dzieci. Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt bezglutenowy, bez laktozy

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 ̊C, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz z dala od światła. Produkt zawiera wrażliwe na ciepło bakterie. Nie należy narażać produktu na bezpośrednie działanie źródeł ciepła. Zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Vivomixx® krople - 10 ml (2 x 5 ml) brak opakowania zewnetrznego waznosc 31.05.2024

Vivomixx® krople - 10 ml (2 x 5 ml) brak opakowania zewnetrznego waznosc 31.05.2024

Vivomixx® krople -  jest mieszanką specjalnie wyselekcjonowanych szczepów dobroczynnych bakterii, które pomagają utrzymać równowagę flory jelitowej.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku